Ultimele discutii din forum
    Floricica Veterana ursulet's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    ooo...salamul de biscuiti e grozav!!!!!

Floricica Cu Vechime nickisor's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.02.2010
    Postari in forum
    5.416
    Fetelor, eu ies, nu mai rezist! Mai intru diseara dupa ce ajung acasa si mananc, ca mor aici!

Floricica Debutanta violetta26's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2009
    Postari in forum
    968
    Mai fetelor,ma ia foamea cand citesc retetele voastre si medicul mi-a spus sa am grija la greutate :)voi cum stai cu kilogramele?
    Am vazut ca la mamici de ingerasi este trecuta pregnantbarbie,sper ca am scris bine,avea o fetita parca si sarcina era destul de avansata,o confund cumva sau ce s-a intamplat?

Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    Pai si eu as vrea pepene rosu! ! ! ! :)))))mai avem de asteptat pana in august. . . Mie nu-mi surade cel din hypermarketuri si mi se pare prea scump! !

m@ryx
    Guest
    vaiii..ce de pofticioase!!Eu ma mai gandeam la ceva dar nu stiu daca am voie!Daca am tratament as putea sa beau putina bere?? ..ca de nu mi-ati facut o pofta zilele astea !!

Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    Violeta, din nefericire, cu iulia ceva ff trist s-a intamplat: a aflat in luna a 5-a de sarcina, ca bebelusul avea malformatii grave(a fost la 2 dr care i=au confirmat acelasi lucru). A facut cezariana. . . Si de atunci nu mai stim nimic despre ea:(

Floricica Senior Coccinella's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.11.2009
    Postari in forum
    3.873
    pai eu am salivat cat m-am uitat pe site-uri la retete si acum intru la voi si tot despre mancare se vorbeste, nu mai rezist!!!
    eu vreau cirese, sper sa nu va fac pofta, nu am gasit inca in piata si nici in supermarcket dar mie pofta de mor mi-am luat inghetata de cirese si nik...

Floricica Debutanta Elena.bubi's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.01.2010
    Postari in forum
    1.152
    va rog sa incetati!!!!!!!!!!!!! numai vb de mancaruri si dulciuri. Eu ma duc mai incolo la aeroport sa-l duc pe tata socru(si ma opresc sa pap ceva dulce) ca sarcacu nu a mai plecat cu norul asta.abia astept sa plece odata nu suport sa mai stea cineva aici plus ca imi calareste toata ziua laptopul.de vorbit nici nu am ce vb cu el ca nu-i stiu limba.

Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    :)) nici eu nu am vazut cirese la noi. . . Eu astept sa faca fructe ciresul din curtea noastra:)

Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    Gata! ! Hai sa vb despre cate kg am pus pe noi din cauza dulciurilor si a tuturor poftelor noastre:)))) si uite asa nu mai facem nimic si nu mai deschidem frigiderul:)))
    prob, e ca din pozele voastre. . . Toate aratati ffff bine! ! Asa ca. . . .

Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    eu cred ca am pus deja 13-14 kg!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari