Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime helianthus's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.03.2010
    Postari in forum
    6.925
    Salutare fetelor!
    Bine v-am gasit in capitolul nou, Oana mersi mult pentru casuta noua! SA avem burtici cuminti pe cei 200 de pagini :)
    Veyrona, bine ai venit la noi si sa stii ca aici nimeni nu este ignorata, suntem ca o familie mare :).
    Bubitika, ma bucur ca te-ai hotarat langa nasterea naturala, este o alegere curajoasa si sunt convinsa ca totul o sa fie ok!
    Pe mine parca iarasi ma pauca tulburarile de vedere, asa ca daca dispar subit sa stiti ca nu va mai vad, asta-i motivul :). Si azi am si cursi la Universitate, iarasi ma duc si ascult ca la radio, daca nu vad :(
    Ma duc ca mi s-a trezit puiul (azi eliber de la scoala), ii dau micul dejun apoi revin :)

Floricica Cu Vechime helianthus's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.03.2010
    Postari in forum
    6.925
    Sper ca pe atunci e gata si prajitura lui Coca :)

Floricica Debutanta Elena.bubi's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.01.2010
    Postari in forum
    1.152
    se pune in tava de chec??? si cat se lasa la cuptor?? nu se vede poza. Sunt sigura ca e super bunnnn!!! eu nu stiu sa fac mai nimic dulce :( :( nu stiu sa fac nici mancare :D da' invat eu

Floricica Cu Vechime nickisor's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.02.2010
    Postari in forum
    5.416
    Veyrona, bine ai venit printre noi!
    Esti binevenita oricand si ne poti impartasi povestea ta cand doresti. Poate atunci te voi intelege mai bine... acum nu reusesc!

Floricica Senior Coccinella's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.11.2009
    Postari in forum
    3.873
    buna fetelor!!! un capitol cu cat mai multe lucruri frumoase si vesti cat mai bune despre ingerasii din burtici...
    si eu sunt cu poftele in fapt, acum am pus sa fac pui cu samantanasi ciuperci, ca imi era asa o pofta...pupiciii la toate burticile

Floricica Avansata mamioana's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.01.2010
    Postari in forum
    1.417
    bine v-am gasit in casuta noua
    fetelor da repede v-ati mutat in noul capitol de cateva ore de cand lipsesc eu
    veyrona bine ai venit si imi pare rau sa aud despre prietenul tau
    coca o sa ne imbolnavesti u pe noi cu atatea dulciuri
    vb ta ar trebui sa deschidem CLUBUL POFTICIOASELOR :)))))
    noi am terminat mai devreme curatenia, mancarica si salamul de biscuiti si acum stam in pat ca am obosit rau dee tot

Floricica Veterana ursulet's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    :)))am facut portie dubla ca stiam ca suntem atatea pe forum. . . Ar fi tare frumos sa ne intalnim o data. . . Dar. . . E, practic, imposibil. . . Suntem din taota tara si de peste granita! !

Floricica Veterana ursulet's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    Nu, in tava de prajituri. Si o lasi pana e gata. . . Nu e pretentioasa ca pandispanul. . . O incerci cu scobitoarea. . . Daca nu se lipeste aluat pe el. . E gata! E usor rumena la suprafata si se desprinde de pe margini cand e gata. Uite linkul ca am vazut ca nu merge cel direct. Http://www. Retetemancare. Ro/dulciuri/prajituri/prajitura-cu-iaurt-dupa-12-luni. Htm
    doar ca eu am adaptat-o putin:)

Floricica Cu Vechime nickisor's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.02.2010
    Postari in forum
    5.416
    Ioana, mi-ai facut pofta de pui cu ciuperci si smantana... Nu am mai mancat demult!

Floricica Debutanta Elena.bubi's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.01.2010
    Postari in forum
    1.152
    uRSULET POTI SA NE TRIMITI PRIN CURIERAT RAPID :D eu vreau pepene rosuuuuuu!!!!

m@ryx
    Guest
    Sa stii ca si salamul tau de biscuiti suna bine! ! Miam miam. . . Eu ieri am facut placinta de branza dulce si s-a ras toata! ! Nu mai am nimic dulce prin casa! !

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari