Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta cris005's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    759
    Buna seara fetelor,ati fost tare vorbarete,abea am reusit sa va citesc. Bine v-am gasit in noul capitol! Nickisor felicitari pt vestile bune,deci mai ai si tu putin. Betty tare curajoasa ai fost,bravo tie,eu sigur faceam atac de panica. Sigur o sa fie bine baietelul tau,si n-o sa fie necesar sa ii dai antibiotic.

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    759
    Mada bafta multa maine,nastere usoara si fii curajoasa! Geo bine ai venit acasa!

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    759
    Guguli felicitari pt rotunjire si sarcina usoara in continuare! E f bine ca te-ai relaxat in privinta locului in care o sa nasti,si intradevar te costa destul de putin nasterea,esti norocoasa.i

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    759
    Citat Postat de guguli Vezi mesajul
    Fetelor, nu stiu ce sa ma fac....

Eu in fiecare vineri merg la bazin ca fac aqua gym de gravide...am chiulit vinerea trecuta si acum...nu ma mai incape sutienul de la costum!!!! Ma bucxur ca mi-a trecut prin cap sa il iau pe mine in seara asta :(((((((

Cat mai cresc sanii?????? Isi mai revin vreodata??
    De crescut o sa-ti mai creasca mi mi-au crescut cu aproape 2 nr.,si stai linistita ca isi revin. Iti recomand sa porti sutien din bumbac si fara metalul ala de sub san,si sa-l porti mereu chiar si noaptea,pt ca acum sunt mai grei si apoi te trezesti ca ti s-au lasat,si sa-ti dai cu crema si pe sani pt ca pot aparea vergeturi.

Floricica Avansata guguli's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.02.2010
    Postari in forum
    1.586
    Citat Postat de cris005 Vezi mesajul
    De crescut o sa-ti mai creasca mi mi-au crescut cu aproape 2 nr.,si stai linistita ca isi revin. Iti recomand sa porti sutien din bumbac si fara metalul ala de sub san,si sa-l porti mereu chiar si noaptea,pt ca acum sunt mai grei si apoi te trezesti ca ti s-au lasat,si sa-ti dai cu crema si pe sani pt ca pot aparea vergeturi.
    Deja port mai mult bustiere din bumbac...uneori si noaptea, doar ca mi se pare incomod...si cu toate ca ii cremuiesc si uleiez..tot am vergeturi deja...:(( Si mie mi-au crescut 2 nr..

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    759
    Mai depinde si de piele. Eu deja m-am obisnuit sa port tot timpul sutien,cand ma deranjeaza mai stau fara el 2-3 ore.

Moderator Floricica Veterana 1puimic's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.05.2008
    Postari in forum
    21.773
    buna fetele!
    am revenit si eu un pic. nu mai tin pasul cu voi! azi am fost si noi la consult. suntem bine. avem colul lung si inchis!
    sofi, vad ca nu ai nascut....polizu se deschide de luni sigur doar pt pacientele spitalului!acum sa vedem daca va fi asa!

felicitari celor care au mai nascut cat am lispsit si felicitari celor care au rotunjit!

geo, bine ai revenit acasa! asteptam pozici cu mainutelelele!

Membru inregistrat la
    19.05.2008
    Postari in forum
    21.773
    guguli, depinde de fiecare corp si fiecare piele! eu nu port sutien decat la nevoie si nu au crescut fff mult! si stiu ca dupa ce o sa alaptez o sa raman fara

Floricica Avansata guguli's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.02.2010
    Postari in forum
    1.586
    Puimic, eu sper sa nu raman fara, dar sa se mai aplatizeze :))))

Fetelor, ma doboara oboseala, asa ca merg la somnic.

Somn usor si vise colorate, voua, burticilor voastre si bebeilor vostri!

Membru inregistrat la
    19.05.2008
    Postari in forum
    21.773
    pe biuta cred ca o ia o raceala! doarme si am pus mana pe ea si frige! ma retrag la somnic ca presimt ca o sa am o noapte alba! noapte buna!

Floricica Senior cristela's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.06.2009
    Postari in forum
    3.868
    Buna seara!

Guguli, are dreptate Puimic, depinde de corp; eu port inca sutienele dinainte de sarcina, nicio schimbare pana acum la sani; dar eu purtam oricum cupa 80 D inainte, cupa mai mare nici nu mi-as fi dorit, si la cupa D gasesc foarte greu modele frumoase, d-apai la cupa mai mare; la circumferinta chiar nu se simte nimic, tot pe formatul cel mai scurt inchd sutienul. E drept ca eu nu am fot asa slaba ca multe din voi inainte de sarcina. Felicitari pentru rotunjire!

Puimic, ma bucur ca ai treciut cu bine peste partea cu contractiile, ca e colul lung si inchis....e de bine.

Mada, multa bafta maine, sa ai o nastere usoara si recuperare la fel!
    Modificata de cristela; 26.08.2010 la 21:32:00.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari