Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita bencsiklore's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.02.2011
    Postari in forum
    255

Rusinos mamici din timis..sunte-ti aici??

buna mamici...sunt lore din timisoara..am o fetita de 4 ani si 3 luni pe nume SILVIA...si as vrea sa stiu daca mai sunt mamici din timis..sa mai vb si noi...poate sa ne intalnim ca vine primavara....pupici

Membru inregistrat la
    13.02.2011
    Postari in forum
    255
    chiar nici o mamica din timis???

Floricica Cu Vechime guest2013's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.10.2009
    Postari in forum
    5.086
    scuze ca-mi dau cu parerea, dar eu zic ca sunt pe topicul "ora de gramatica"...

Floricica Senior byta's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.01.2010
    Postari in forum
    2.857
    buna Lore..si eu sunt o mamica de printesa...printesa mea are 10 luni si sunt tot din timisoara :)

Membru inregistrat la
    13.02.2011
    Postari in forum
    255
    buna scorpion02..nu inteleg(((ora de gramatica?)))ce ai vrut sa zici??buna byta..cum o cheama pe printesa ta??/e o dulce ..10 luni..noi am uitat deja cum era la varsta asta...ce repede a trecut timpul..4 ani si 4 luni...va pup

Floricica Avansata hande's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2010
    Postari in forum
    1.594
    A vrut sa-ti atraga atentia ca ai gresit cuvantul "sunteti".Se scrie legat :).Este indicativul prezent al verbului "a fi":eu sunt,tu esti.....noi suntem,voi sunteti...
    Modificata de gianinad; 21.04.2011 la 23:02:22.

Membru inregistrat la
    13.02.2011
    Postari in forum
    255
    acum am inteles...chiar asa ora de gramatica...::((...eu doar am vrut sa mai cunosc mamici din tm ...sa mai vb si noi de una alta..nu am vrut sa tin ora de romana..dar na...asta este..

Floricica Nou Venita Crinuletz's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.05.2011
    Postari in forum
    45
    hop si eu!! mai e cineva pe aici????? tot am cautat pe forum mamici din Timisoara dar nimic:( sunt Crina si am un baietel tare scump de 2 ani si 3 luni...si o burtica de 5 saptamani!! va astept la povesti!!:*:*:*

Floricica Debutanta norocel's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.08.2010
    Postari in forum
    1.025
    si eu sunt din timisoara,ramo -mami de baietel de doar 2 luni implinite chiar azi

oai ce descoperire a gresit lore un cuvant,moama ce tragedie!!!!!!!!!!!!!!! :D

imi pare bine sa va cunosc mamicutelor.

Floricica Nou Venita Crinuletz's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.05.2011
    Postari in forum
    45
    Citat Postat de norocel Vezi mesajul
    si eu sunt din timisoara,ramo -mami de baietel de doar 2 luni implinite chiar azi

oai ce descoperire a gresit lore un cuvant,moama ce tragedie!!!!!!!!!!!!!!! :D

imi pare bine sa va cunosc mamicutelor.

buna norocel..sa iti traiasca comoara si sa va bucurati de el!!.....eh vezi cine e atent gaseste..eu nici nu am observat:))) las ca noi ne intelegem si cu mici greseli!pupuu

Floricica Debutanta norocel's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.08.2010
    Postari in forum
    1.025
    multumesc crinuletz
    hm,nici eu nu am observat,eu gresesc mereu mai ales cand vreau sa scriu repede si nici nu am rabdare sa ma uit daca am gresit ceva,nu mi se pare important.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari