Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860

Mamici de bebei 2014 din Bucuresti!

Buna,eu sunt Cristina si in ianuarie cu ajutorul lui DD voi naste o a doua fetita )) as vrea sa stiu daca mai sunt mamici care vor naste in decembrie 2013 -ianuarie 2014 in bucuresti si mai ales la maternitatea Bucur.As vrea sa aflu mai multe despre locurile unde va faceti ecografii si analize si despre multe altele,va astept cu drag.

Floricica Senior carla24's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2009
    Postari in forum
    3.005
    Buna

Eu nasc in martie la maternitatea Bucur al doilea copil, momentan nu stiu ce este .La ce doctor esti?

Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    Buna,eu am acelasi doctor cu care am nascut acum 5 ani tot o fetita dl.OLARU ,tu la doctor esti? eu in ianuarie nasc)))

Floricica Senior carla24's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2009
    Postari in forum
    3.005
    La dna dr Balan , am o fetita si acum se pare ca e baietel.

Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    Carla,sa fie sanatos nu conteaza sexul))) eu am vrut o " fratioara" pentru Rebeca si se pare ca DD asta ne v-a oferii..insa si baiat daca era ne bucuram la fel !

Floricica Nou Venita nitumirela79's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.10.2009
    Postari in forum
    1
    Buna, sunt Mirela si voi naste in mai la Filantropia cu Dr.Popescu. Am un baiat de 7 ani care este foarte incantat de venirea noului membru si care se implica in aceasta sarcina mai mult decat tati:))( cumpara fructe, cara sacosile).Inca nu stim ce este dar Antonio vrea fetita iar noi la fel. Acum.. ce-o vrea Dumnezeu, sanatos sa fie!Pont: Cu trimitere de la medicul de familie si cu programare cu cca. o luna inainte, ecografiile sunt gratis la Filantropia.

Floricica Nou Venita madalina_eu's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2013
    Postari in forum
    16
    Buna!
    Si eu sunt o viitoare mamica de baietel, ce voi naste la Maternitatea Bucur, la sfarsitul lunii ianuarie, cu d-na doctor Rodica Moraru.
    As vrea sa-mi imparsiti si mie despre bagajul de maternitate, despre ce preturi se practica pe-acolo si despre cum este personalul.
    Nasteri usoare si sanatate multa!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari