Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata rosedrop's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.08.2009
    Postari in forum
    2.052
    roxy, si eu am luat de la el si un hanorac, pt ca acum in ultimele saptamani parca m-am umflat rau de tot! cred ca stii si tu, in ultimele 2 saptamani te transformi:)))

Floricica Avansata rosedrop's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.08.2009
    Postari in forum
    2.052
    s-au dus nasii sa cumpere cercei la bebelina, de-abia astept sa ii vad!!! cred ca am mare noroc ca avem nasii prieteni buni, stam langa ei, blocul nostru e langa al lor, ea e insarcinata acum...

cred ca trebuie sa mai am o discutie cu fata mea, sa ii zic ca o asteapta cercelusii hainutele,de-abia astept sa ies la plimbare cu ea.

mamalee
    Guest
    Wow:) that`s news:)) felicitari si la mai mare:)

Floricica Senior roxy29's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.10.2009
    Postari in forum
    4.012
    mada esti o burticuta superrr frumoasa... ai dreptate cu cerceii sa ii aduc si eu aminte lu nasa mea ca uitasem. grisul cu lapte se face si mai usor... pui laptele la fiert cu zahar si apoi pui vreo 2-3 linguri de gris lasi la foc mic ca se ingroasa repede... vezi ca fierbe imediat nu e ca orezul.
    mada nu stiu cum e cu ultimele 2 saptamani...:))) ca eu nu le-am mai prins an nascut in spatamana 37.
    oare daca fac o baie calduta cu sare are ceva? azi m-a durut burtica foarte tare si eram la volan... am cam bagat-o pe maneca. am luat repede un no-spa. acum sunt ok dar sunt terminata nu mai am vlaga, asa imi trebuie daca ma dau mare si fac curatenie

Floricica Novice kity's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2009
    Postari in forum
    450
    eu iar m-am indopat!un polonic de ciorbica de curcan + pipota,un iaurt si 3 cartofi(prajitura).am o burta....

mamalee
    Guest
    eu am mancat azi ciorba de burta...a fost delicioasa, dar nu mai vreau. Tot ce vreau este sa dorm, muuuult muuult de tot.:) Am mai cumparat azi niste pampersi...am 5 baxuri pana acum.:)inca nu mi-am luat pompa de san...si asta chiar e urgenta..nu vreau sa plec la maternitate fara ea, ca stiu ce am patit datile trecute.

Floricica Avansata alinutza24's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2009
    Postari in forum
    2.018
    Nici noi nu mergem anul asta tot din acelasi motiv hi hi
    la anul avem o nunta. . . Deci vom merge dar nu stiu exact cand. . .

Floricica Novice kity's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2009
    Postari in forum
    450
    Am avut si noi in meniu duminica,chiar ca a fost delicioasa! De ce iei atat de multi pampersi dintr-o data? Intreb pt ca nu ma pricep!

Floricica Cu Vechime lolita si kevin's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.01.2010
    Postari in forum
    5.492
    acum m-am trezit, defapt nu am dormit prea mult ca anumite persoane m-au sunat. merg sa fac o placinta de mozarela si sunca presata, al meu este innebunit dupa ea.
    nu stiu daca voua vi se intampla dar eu astazi toata ziua am simtit in burta ca si cum s-ar fi zbatut un ochi de exemplu. ma gandeam ce poate fi?

Floricica Avansata alinutza24's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2009
    Postari in forum
    2.018
    Aha. . . Va dau si eu exemplul meu. . . Eu am ciclu de 35 - 38 zile. . . De aia bebe rezulta putin mai mic si deci nasc mai tarziu, dupa termenul calculat normal. . . Cel putin asa cred eu ca va fii, ca bebe oricum vine cand e gata el. . .

Floricica Senior carla24's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2009
    Postari in forum
    3.005
    4 monede

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari