Ultimele discutii din forum
    lorito
    Guest
    ms sarai,nu ma prae imping la facut pizza ca nu imi iese f buna,dar pt ca ii place lui gagalicea asta mic o sa fac
    eu pipote nu am facut niciodata
    am mancat doar la mama,ea face pt nepot
    acum mi-a venit pofta de branza iute de oi cu mamaliga
    yummmmy

lorito
    Guest
    stiam sa schimb pozele dar acum pur si simplu nu vad unde scrie profil poza sau ceva de genu
    intr0un timp nici mesajele nu le putaem vedea....asta e..

Floricica Cu Vechime sarai27's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.04.2009
    Postari in forum
    6.407
    Cumpara blat gata facut si pe urma mai faci numai sosu pt piza si ungi blatu si pui desupra ce va place voua,iese o bunatate. Tocanita de pipote de pe blog-ul lu edith am luat-o,gateste fata aia o nebunie,am facut multe retete dupa retetele ei si sunt asa bune,e foarte talentata.

lorito
    Guest
    am facut si cu blat din comert
    nu am fost incantata

Floricica Cu Vechime lolita si kevin's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.01.2010
    Postari in forum
    5.492
    Intri in profl si acolo ai schimba imagine profil si incarci poza dorita. Daca nu iti apare trebuie sa ies si sa te loghezi din nou.

Floricica Cu Vechime sarai27's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.04.2009
    Postari in forum
    6.407
    Nu stiu ce sa zic,poate depinde de blat(marca lui).

Floricica Avansata rosedrop's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.08.2009
    Postari in forum
    2.052
    buna fetele!!!nu am nascut, doar ca nu prea am stat pe acasa, sau nu am avut chef de calculator...am luat azi ultimele analize de anticorpi si au iesit bune,maine la 8 dimineata ma prezint la eco + analize ce imi fac ei acolo.
    m-am cantarit si am 69 de kg,deja nu ma mai incap pantalonii, port colanti.
    ma bucur ca si voi sunteti bine, imi pare rau pt durerile tale andreea, sper sa iti treaca.

Floricica Senior carla24's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2009
    Postari in forum
    3.005
    Buna seara fetelor, ce mai faceti?
    Nu am putut sa intru azi ca m-am apucat de curatenie generala, si acum mi-am facut o baie si ma bag in pat ca numai pot, dar nu inainte sa va citesc :)

Floricica Senior athena's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2007
    Postari in forum
    4.078
    Buna seara burtici!
    Am aterizat si noi.Azi am fost pana la munca si m-am oprit la mama la care am stat pana pe la 19.Cum am ajuns acasa i-am pregatit sotului mancarea si acum stam cu burtile in sus.

Floricica Senior carla24's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2009
    Postari in forum
    3.005
    Si mie mi se umfla ingrozitor picioarele chiar ma dor rau, ma gandeam sa beau si eu ceai de cozi de cirese o fi ok?

Floricica Senior athena's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2007
    Postari in forum
    4.078
    Si eu sunt pro scoica auto(asta pt cine are masina si merge destul de des cu bebe)La noi scaunul de masina e de nelipsit(ca drept urmare avem 4 scaune + scoica)
    Matei a fost pus in scoica de cand s-a nascut,uitati o poza cand avea 2 saptamani
    Photobucket

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari