Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior paulici's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2009
    Postari in forum
    3.046
    As dori sa ne cunostem, sa ne sfatuim si sa discutam cat mai multe viitoare mamici din satu mare. Va invit sa imi scrieti si sa tinem legatura prin intermediul acestui forum. Multa sanatate si sarcina usoara.

Bebici,copilasi,adolescenti,ingerasi-mamici,tatici,gravidute,aspirante din Satu Mare Va asteptam cu mult drag
    Modificata de paulici; 11.08.2010 la 07:50:56.

Floricica Avansata diana16's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.10.2008
    Postari in forum
    1.679
    buna paula!
    sarcina usoara!

Membru inregistrat la
    08.09.2009
    Postari in forum
    3.046
    Buna Diana. Vad ca ne intalnim in mai multe parti. Sper sa nu ramanem doar noi doua din Satu Mare. Asteptam cu drag si alte viitoare mamici.

Membru inregistrat la
    08.09.2009
    Postari in forum
    3.046
    Nu mai apare nimeni. Nu sunt viitoare mamici prin satu mare? Va asteptam.

Floricica Nou Venita andreeagati's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2009
    Postari in forum
    9
    Buna, si eu sunt din sm, si astazi impliim 32 se sptamni de sarcina. Multa sanatate la toata lumea.

Membru inregistrat la
    08.09.2009
    Postari in forum
    3.046
    Ma bucur mult ca ne-ai scris. Eu sunt insarcinata in 20 de saptamani, am 26 de ani, se pare ca voi avea fetita. Dpn 17. 07. 2010. Medicul ginecolog care se ocupa de mine: dna dr heim manuela. Sfar de trombofilie in sarcina. Te asteptam sa ne spui despre tine. Care este dpn? La ce medic umbli? Unde vei naste? Cati ani ai? Ce vei avea, fetita/baiat? Si alte informatii care vrei sa ni le dai. Te asteptam sa ne mai scri.

Floricica Senior olgavart's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.04.2008
    Postari in forum
    3.032
    In martie va doresc sa primiti atatea flori incat sa va faceti gradina. Atatea felicitari incat sa aveti vorbe bune pentru tot anul. . . Atata dragoste incat chiar daca ati da inapoi la fiecare, tot v-ar mai ramane. . . Chiar daca au in comun sensibilitatea, frumusetea, delicatetea. . . Femeile sunt unice. . . "la multi ani! " fetelor, femeilor, mamelor si bunicilor! O primavara minunata!

Membru inregistrat la
    08.09.2009
    Postari in forum
    3.046
    O primavara fericita si plina de sanatate! Bucurati-va de soare ca avem parte azi, in Satu Mare de o zi superba de primavara.

Multa sanatate si bebelusi sanatosi in acest an!

Floricica Avansata diana16's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.10.2008
    Postari in forum
    1.679
    Bine ai venit! Sa ai o sarcina usoara in continuare!

Membru inregistrat la
    08.09.2009
    Postari in forum
    3.046
    Primavara a venit. Sper sa vina si multi bebelusi in acest an prin Satu Mare, asa ca astept viitoare mamici din judetul Satu Mare. Unde sunteti? Ne putem consulta, spune pareri, da sfaturi, impartasi experiente. Andreea ce mai faci? Sper ca esti bine si tu si bebelusul tau. Te mai asteptam sa intri. Eu cu Diana mai vorbim pe messenger.

Membru inregistrat la
    08.09.2009
    Postari in forum
    3.046
    Buna dimineata! Unde sunteti viitoare mamici? De ce nu va faceti aparitia? Va asteptam cu drag.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari