Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ralukkks's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.01.2013
    Postari in forum
    157

ginecologi buni craiova

buna fetelor!
    am 20 saptamani si as vrea sa nasc la doamna doctor tabacu maria carmen si as vrea sa stiu daca vine la nastere, daca te viziteaza dupa...cum se comporta si bineinteles exeprientele pe care le-ati avut cu dansa.

va multumesc mult

Floricica Avansata al3ssia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2012
    Postari in forum
    1.387
    raluca doamna Tabacu carmen am auzit ca este o doctorita buna...insa nu stiu pe nimeni care a nascut cu dansa...eu sunt la Cristian vaduva la recomandarea sefului sectiei de ginecologie de la NR.1....Pe el ti-l recomand cuplacere,e un om super de treaba,vine la tine dupa ce nasti...se comporta foarte frumos cu pacienti...si au o echipa minunata...daca vrei sa stii mai multe despre dansul ma poti contacta...pupici

Membru inregistrat la
    28.11.2012
    Postari in forum
    1.387

Floricica Nou Venita ralukkks's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.01.2013
    Postari in forum
    157
    multumesc, dar deja am vb cu dansa. Si mie mi se pare buna si imi raspunde la tel de fiecare data cand o sun:), eu m-am mutat la mehadia langa baile herculane si nu prea cunosc prin craiova pe nimeni sa imi spuna despre dansa doar ca e buna.

Moderator Floricica Cu Vechime denyy10's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.07.2007
    Postari in forum
    5.777
    Eu ca medic ginecolog bun as recomanda pe dr.TUDORACHE STEFANIA(in special probleme in mentinerea sarcinii)pe dr.Blendea,f draguta,atenta si dupa ce nasti ; ar mai fi dr.Neamtu,intra in sala indiferent cat de grava este probleme ,nu ca altii ... Eu in primavara trecuta am pierdut o sarcina la 20 de saptamani,mi s-au fisurat membranele si nu au mai avut ce imi face,dr.mea spunea ca pot sta si 10 zile in sala de pretravaliu(aveam contractii de nastere si pierdeam apa),dr .mea a iesit din tura nepasatoare,iar dr.Neamtu ma preluat si mia- pus problema asa ori suport durerile 30 minute si scapam sau ma lasa 10 zile,cum imi spusase dr.mea...am avut ceva probleme pt.ca colul mi sa inchis pe gatul copilului,in 15 minute am nascut...dupa dr. mea as fi stat 10 zile(nu dau nume)

Membru inregistrat la
    28.11.2012
    Postari in forum
    1.387
    nu am nimic personal cu dna Stefania Tudorache dar dupa fazele care mie mi le-a facut nu o recomand nimanui...si eu am vrut sa merg la dansa insa se pare ca nu`si da interesul...si nici nu am auzit multe cuvinte de lauda la adresa dansei,bine acum fiecare face cum vrea...

Membru inregistrat la
    05.07.2007
    Postari in forum
    5.777
    Eu la dansa o sa merg pt.ca am antecedente cu sarcinii pierdute ,dansa are rezultate f.bune pe acest segment,am fost la dansa nu am ce sa reprosez,cumnata mea la fel,in 1 saptamana o sa nasca ,o sa mai aduc comentarii dupa nastere....

Membru inregistrat la
    28.11.2012
    Postari in forum
    1.387
    si cum naste cumnata ta?natural sau prin cezariana??nu stiu,acum nah...si verisoara mea e la ea,mie nu mi`a placut si nu am primit recomandari bune din partea colegilor dansei...eu sunt foarte multumita de vaduva cristian,nu am ce sa-i reprosez...din ce cauza ai sarcinile pierdute??

Membru inregistrat la
    05.07.2007
    Postari in forum
    5.777
    La prima nu se stie,am pierdut sarcina cu DR.TANASE FLORENTINA si la a doua cu exceptia placentei care era f.rigida la analize nu a iesit nimic,sarcina am pierdut-o cu dr.Goga Marcela....am trecut prin mana a mai multor dr....

Membru inregistrat la
    28.11.2012
    Postari in forum
    1.387
    imi pare rau...lasa ca uite Doamne Doamne acum o sa aibe grija de tine si bebele tau...sarcina usoara in continuare si nastere usoara!

Floricica Nou Venita andrea.enciu's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.05.2013
    Postari in forum
    3
    Citat Postat de ralukkks Vezi mesajul
    multumesc, dar deja am vb cu dansa. Si mie mi se pare buna si imi raspunde la tel de fiecare data cand o sun:), eu m-am mutat la mehadia langa baile herculane si nu prea cunosc prin craiova pe nimeni sa imi spuna despre dansa doar ca e buna.
    Buna. Sunt in primele saptamani de sarcina si in cautarea unui medic care sa imi supravegheze sarcina si sa ma asiste la nastere. Am primit si eu cateva recomandari pentru dna Tabacu. Numai ca toate pacientele au anscut prin cezariana din cauza complicatiilor care au aparut pe ultim moment, conform spuselor dnei doctor. Eu as vrea sa nasc normal daca se poate, nu sa am parte de o cezariana impusa. Imi poti spune daca pe tine te-a constrans in vreun fel? Multumesc pentru raspuns si sa fiti sanatosi!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari