Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice iulia86's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.09.2012
    Postari in forum
    542
    odihna placuta ade! si eu abia astept sa ies..dar mai intai ma duc la eco, apoi acasa! pupici, vb maine!

Floricica Avansata luyzza2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.07.2012
    Postari in forum
    1.415
    Mamialbinuta felicitari ptr printisorii tai sa fie sanatosi si sa stea cumintei la mami in burtica cat mai aproape de termen....eu voi naste prin cezariana iar in privinta anesteziei maine vom vorbi eu voi alege rahie...vreau sa-mi vad printesa repede...pup burtica

Poly sa nu ma intelegi gresit in legatura cu fetita nasei mele,am specificat asta dar nu ptr ca mi-ar fi fost teama ca o vei respinge...sub nici o forma doar ca se face cam greu inteleasa...se exprima mai greu si nu toata lumea o intelege eu sunt obisnuita cu ea...dupa cum ti-am zis este ffff inteligenta,sufletista si din pct maeu de vedere e perfect sanatoasa...va pup

Va multumesc mult fetelor ptr incurajari si urari...va multumesc de 1000 de ori si abia astept sa treaca noaptea asta...maine cum voi putea vin cu vesti...va pup pe toate

Floricica Novice gorcea's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.08.2012
    Postari in forum
    529
    Buna fetelor va salut pe toate si felicit burticile care au rotunjit si cele care au venit cu vesti de la eco ieri scz ca nu retin numele si Iulia cred ca are astazi bafta si tie.Noi suntem bine doar ca sunt un pachet de nervi,nu stiu cat voi mai rezista cu baiatul asta,nu stiu fetelor eu am mai vazut copii obraznici si neascultatori dar ca al meu inca nu,are aproape 9 ani dar nu te poti baza pe el de nici un fel,sa faca ceva tr sa ii sp de 10 ori si a 11 oara tip si atunci face nu stiu ce are in cap doar cenusa probabil.Luiza darga suntem alaturi de tine,mai ai cateva ore si vine in sfarsit Rebecuta mult dorita si iubita,ne bucuram pt tine si iti tinem pumnii.Nu mai sp sa fie sanatoasa ca 100% va fi asa frumoasa de asemenea sa pape mult laptic de la tina sa creasca repede mare,va pupam si suntem cu gandul si sufletul la voi.Oana si Poly am vazut ca a-ti vb de cum va fi cand vor venii bebei pe lume,eu sincer nici nu vr sa ma gandesc dar la noi oricum e rau si toata ziua balamuc asa ca ce sa-r putea intampla mai rau...?Va pup pe toate si vr sa va intreb de cateva zile sa intamplat ceva cu Dna-Potecuta?De cand am venit eu acasa nu am mai vazut sa fi intrat sau intra pe facebook?

Floricica Novice gorcea's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.08.2012
    Postari in forum
    529
    Vad ca Dna-Potecuta nu mai e nici pe prima pagina,sa intamplat ceva rau cu ea?

Floricica Avansata al3ssia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2012
    Postari in forum
    1.387
    fetelor eu acum 1h am ajuns acasa..am venit la 1 si ceva si a trebuit sa ma intorc inapoi la facultate sa luam o carte ca maine avem examen...off...si numai pot de obosita ce st..eu o sa ies ca ma duc sa ma intind in patuc...va pup,ne auzim maine la cafea...
    Luiza iti tin pumni,abia astept vestile de la tine!!!te pup dulce si curaj mamica,maine iti vezi printesa...

Floricica Novice oanaelena28's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.11.2012
    Postari in forum
    307
    Luiza draga clipa mult asteptata se apropie repejor... :))) iti doresc refacere rapida dupa operatie si ca bebelusa sa fie sanatoasa si sa va bucurati de ea!!! Te asteptam cu vesti cat poti de repede.

Fetelor ma pun si eu mai repede in patut de data aceasta, ma doare mijlocul atat de tare de nu mai pot.... :( Ne auzim maine!!!! Va pup!!! O seara buna!!!

Floricica Debutanta Poly_R's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.08.2012
    Postari in forum
    937
    A nu sub nici o forma Luiza nu te inteleg gresit a fost invers :))) eu am vrut sa iti spun ca chiar daca are un defect nu inseamna ca am s-o resping.

A niste emotii pt. tine maine de parca eu nasc. Ce tuta sunt ca eu am mai trecut prin asta o data si nu ar trebui sa mai fiu.

Floricica Nou Venita ramona_bv's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.12.2012
    Postari in forum
    226
    Citat Postat de AndrutzaC Vezi mesajul
    Ramona vad ca avem acelasi dpn,aceleasi saptamani:)Tu cum vei naste?
    Da Andrutza am observat si eu . Eu vreau sa nasc normal si deocamdata asa va fii.Bebe e cu capul in jos deja , daca ramane asa e ok.....Tu cum o sa nasti??¿¿

Floricica Nou Venita ramona_bv's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.12.2012
    Postari in forum
    226
    Citat Postat de al3ssia Vezi mesajul
    fetelor eu acum 1h am ajuns acasa..am venit la 1 si ceva si a trebuit sa ma intorc inapoi la facultate sa luam o carte ca maine avem examen...off...si numai pot de obosita ce st..eu o sa ies ca ma duc sa ma intind in patuc...va pup,ne auzim maine la cafea...
    Luiza iti tin pumni,abia astept vestile de la tine!!!te pup dulce si curaj mamica,maine iti vezi printesa...
    Alessa bafta la examen maine....

Floricica Nou Venita ioanab's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.11.2012
    Postari in forum
    149
    Luiza iti tin pumnii maine, sa vii cu vesti bune! rebeca sa fie sanatoasa cuminte si tu sa ai mult laptic! recuperare usoara!
    felicitari burticilor ce rotunjesc azi! sarcini usoare in continuare!
    noi azi facem 34 de saptamani si bebe se pare ca nu mai are loc, imi intinde burta in toate partile :))

va pup si va doresc o seara linistita, cu multa odihna

Floricica Avansata oana.mitica's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2012
    Postari in forum
    1.483
    ne am intors de la doc, bebe e f bine, si eu cu burtica si colul suntem bn, mi a dat sa mi fac analize , am ras de ne a prapadit de piciorul la baiat, pt ca parea asa mare, 49 poarta :))), si apoi am fost in mall sa cumpar ceva si fusesem si eu sa iau fetele de la gradi, ca n am mai fost de atata timp, si toate astea mi au provocat la contractii...pfff si ma mai si dureau, acum sunt in pat, am luat si tratament.

eu am noroc ca nu am mai ridicat o pe bianca, de cand sunt gravida, ca sa nu fac efort si s a obisnuit, pe rebe chiar n a mai luat o deloc, e ditamai caprita , e grea si nici nu cere ea in brate.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari