Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata luyzza2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.07.2012
    Postari in forum
    1.415
    Citat Postat de Klaudytza Vezi mesajul
    Luiza, cand ai facut triplu test, ce greutate te-a intrebat ca ai ? cea din prezent sau ce de dinaintea sarcinii ? mi-a raspuns o burticuta ca la dublu test a treb sa spuna greutatea din tp. sarcinii, dar ma intereseaza si la triplu test .

referitor la acid folic, eu am luat pana la 16 saptamani, pe urma am luat si iau Centrum Materna .
    da m-a intrebat ce greutate am....defapt treci singura in fisa aia acolo si este vorba de kg din momentul acela cand faci testul

Floricica Debutanta LavinutzaB's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.08.2012
    Postari in forum
    1.145
    Ma gandeam si eu sa beau un ceai dar nu stiam de care,o sa imi fac de musetel,mersi pt sfat:)

Floricica Novice vassi's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.09.2012
    Postari in forum
    488
    buna dimineata burticutelor!!!Sper ca ati avut o noapte linistita.Eu am dormit bine si pana in prezent simptomele ma ocolesc,Doamne ajuta sa fie asa toata sarcina!

Membru inregistrat la
    24.07.2012
    Postari in forum
    1.415
    Citat Postat de LavinutzaB Vezi mesajul
    Ma gandeam si eu sa beau un ceai dar nu stiam de care,o sa imi fac de musetel,mersi pt sfat:)
    cu multa placere si sper din suflet sa-ti fie de folos te pup

Membru inregistrat la
    24.07.2012
    Postari in forum
    1.415
    Citat Postat de vassi Vezi mesajul
    buna dimineata burticutelor!!!Sper ca ati avut o noapte linistita.Eu am dormit bine si pana in prezent simptomele ma ocolesc,Doamne ajuta sa fie asa toata sarcina!
    neata Vassi sa te ajute D-zeu sa-ti fie asa bine toata sarcina

Membru inregistrat la
    04.09.2012
    Postari in forum
    488
    Citat Postat de luyzza2000 Vezi mesajul
    neata Vassi sa te ajute D-zeu sa-ti fie asa bine toata sarcina
    multumesc mult Luyzza!Avand in vedere ca sarcina trecuta a fost foarte grea,cu voma toata sarcina mi-a afectat foarte mult si organismul si psihicul.Acum dupa aproape 5 ani mi-am dorit foarte mult o surioara sau un fratior pentru Denis cu orice risc.Sper sa ma ajute Doamne Doamne si sa fie totul bine,la fel cum va doresc si voua la toate burticutele.

Membru inregistrat la
    24.07.2012
    Postari in forum
    1.415
    Citat Postat de vassi Vezi mesajul
    multumesc mult Luyzza!Avand in vedere ca sarcina trecuta a fost foarte grea,cu voma toata sarcina mi-a afectat foarte mult si organismul si psihicul.Acum dupa aproape 5 ani mi-am dorit foarte mult o surioara sau un fratior pentru Denis cu orice risc.Sper sa ma ajute Doamne Doamne si sa fie totul bine,la fel cum va doresc si voua la toate burticutele.
    cu siguranta totul va fi bine ptr toate si la anul ne vom tine ingerasii in brate

Floricica Cu Vechime AndrutzaC's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.09.2008
    Postari in forum
    6.111
    Neata si de la noi.Ce faceti burtici?Eu ma pregatesc sa ies cu Maria un pic pe afara.Dar pe la 10.
    Vassi te rog sa imi lasi si tu datele ca sa te trec in listuta.

Membru inregistrat la
    04.09.2012
    Postari in forum
    488
    Citat Postat de AndrutzaC Vezi mesajul
    Neata si de la noi.Ce faceti burtici?Eu ma pregatesc sa ies cu Maria un pic pe afara.Dar pe la 10.
    Vassi te rog sa imi lasi si tu datele ca sa te trec in listuta.
    Andrutza le-am lasat,cred ca la pag 1 sau 2.

Floricica Avansata oana.mitica's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2012
    Postari in forum
    1.483
    Neatza buticutze!! noi ne am trezit binisor..am mancat si 2 sandvisuri calde! ne am trezit la 7 si am dus buburuza la cresa, nu a plans, a intrat imediat in grupa la jucarii si am stat putin cu ea si apoi am iesit fara sa ne vada, buburuza mare nu a vrut sa mai stea cu ea azi..sper sa se descurce iubita mea mica! este o curajoasa!imi pare rau ca nu reusesc seara sa va urez somn usor...dar seara ma ia raul, ma trezesc bine, dar pana seara...
    felicitari fetelor pt ecografiile bune si karla pt analize! ma bucur ca toata lumea e bine!
    azi vine mama pe la mine..am iesit un pic afara cu Rebeca, cand ne am intors de la cresa nu am mai scapat de ea, si uite ne la 8 dimineata singurele in parc :), am stat putin ca era un pic racoare, chiar dc era soare

Floricica Debutanta Poly_R's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.08.2012
    Postari in forum
    937
    Neatza fetelor, multumim de cafelutza. Eu ma trezesc in fiecare dim. cu presiune la cap, ameteala, si senzatie de voma dar dupe ce incep sa beau din cafea incepe si ma mai lasa. E bine ca nu am dat la boboci pana acum. Felicitari fetelor pt. analize si eco. O zi minunata sa aveti.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari