Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 1 din 8
1 2 3 4 5 6 7 ... Ultima paginaUltima pagina
    Floricica Avansata AlinaGhita's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.08.2011
    Postari in forum
    1.279

Rusinos Burtici din Galati

Buna burtici!va astept aici sa ne cunoastem si sa tinem legtura si sa discutam despre perioada de sarcina:)
    Modificata de AlinaGhita; 02.09.2011 la 17:56:46.

Membru inregistrat la
    20.08.2011
    Postari in forum
    1.279

Nefericire

chiar nu sunt pe forum viitoare mamici din Galati?

Membru inregistrat la
    20.08.2011
    Postari in forum
    1.279
    buna seara dragi mamici din Galati!va astept cu drag sa vorbim despre tot felul de subiecte din timpul sarcinii.despre maternitate,medicii ginecologi,momente importante din timpul sarcinii etc.va pup si va doresc o seara placuta in continuare

Membru inregistrat la
    20.08.2011
    Postari in forum
    1.279
    dragi viitoare mamici eu va astept in continuare!voi aveti facuta deja listuta pentru maternitate?dar cea pentru acasa cu lucrusoarele care va trebuiesc?daca aveti nevoie de ajutor voi fi mereu aici pt voi.va pup si va astept

Floricica Nou Venita bebecrys's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.05.2011
    Postari in forum
    145
    Ehh... nu e chiar Galati..dar e cat de cat aproape. Buna.. eu sunt din Braila

Membru inregistrat la
    20.08.2011
    Postari in forum
    1.279
    Citat Postat de bebecrys Vezi mesajul
    Ehh... nu e chiar Galati..dar e cat de cat aproape. Buna.. eu sunt din Braila
    in sfarsit cineva si aici:)bine ai venit!

Floricica Nou Venita egosano's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.09.2011
    Postari in forum
    2
    Buna, fetelor! Bine v-am gasit!ma inscriu in randul mamicilor din Galati care asteapta un bebe baietel in noiembrie 2011. Sunt la dr Calin Alina, de care sunt relativ multumita. Am incercat sa vorbesc cu ea despre planul de nastere, insa mi-a zis ca vorbim despre asta in luna a 9a. La urmatorul control o sa reiau subiectul pt ca vreau sa vad daca pot sa vorbesc dinainte cu o moasa sau cu anestezistul de la judetean. Apoi, voi ce stiti despre trusa de anestezie...o cumparam noi sau o primim din spital? Stiu ca exista rezervele de spital pt mamici in sp judetean, insa nu stiu cu cine trebuie sa vorbesc pt a-mi inchiria una la momentul potrivit.
    A mai nascut cineva cu dr Calin in sp judetean? va pup si sarcina usoara in continuare!!

Membru inregistrat la
    20.08.2011
    Postari in forum
    1.279
    Citat Postat de egosano Vezi mesajul
    Buna, fetelor! Bine v-am gasit!ma inscriu in randul mamicilor din Galati care asteapta un bebe baietel in noiembrie 2011. Sunt la dr Calin Alina, de care sunt relativ multumita. Am incercat sa vorbesc cu ea despre planul de nastere, insa mi-a zis ca vorbim despre asta in luna a 9a. La urmatorul control o sa reiau subiectul pt ca vreau sa vad daca pot sa vorbesc dinainte cu o moasa sau cu anestezistul de la judetean. Apoi, voi ce stiti despre trusa de anestezie...o cumparam noi sau o primim din spital? Stiu ca exista rezervele de spital pt mamici in sp judetean, insa nu stiu cu cine trebuie sa vorbesc pt a-mi inchiria una la momentul potrivit.
    A mai nascut cineva cu dr Calin in sp judetean? va pup si sarcina usoara in continuare!!
    bine ai venit printre noi:) sa ai si tu parte de o sarcina usoara dusa pana la termen:)din cate am inteles dr calin alina este buna.nici ginecologul meu nu vrea sa vb despre nastere decat la controlul de la 32 de sapt.eu am DPN pe 15 dec 2011.u vrei sa nasti prin cevariana sau natural si vrei epidurala?despre trusa de anestezie numai dr poate sa iti spuna pentru ca ea stie ce si cum e pe acolo.eu sunt abia la prima sarcina:D

Floricica Nou Venita egosano's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.09.2011
    Postari in forum
    2
    La prima sarcina sunt si eu. :) Sunt asa multe intrebari si incertitudini! Eu vreau sa nasc prin cezariana, de aceea am inceput sa ma interesez de trusa de anestezie. Voi vorbi cu dr despre trusa si sa vad ce-mi zice. Multumesc pentru urari si tie iti urez o sarcina usoara si frumoasa!!

Membru inregistrat la
    20.08.2011
    Postari in forum
    1.279
    Citat Postat de egosano Vezi mesajul
    La prima sarcina sunt si eu. :) Sunt asa multe intrebari si incertitudini! Eu vreau sa nasc prin cezariana, de aceea am inceput sa ma interesez de trusa de anestezie. Voi vorbi cu dr despre trusa si sa vad ce-mi zice. Multumesc pentru urari si tie iti urez o sarcina usoara si frumoasa!!
    multumesc:)sa stii k am inteles de la alte mamici ca la judetean se poarta frumos cu tine dar saloanele sunt cam mizerabile

Floricica Nou Venita rubia's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.08.2011
    Postari in forum
    3
    buna,eu sant tot din Galati,as dori sa stiu daca a mai nascut cineva cu dr Mataca?si cum e....sau ce medici ginecologi imi recomandati,am niste probleme de care nu scap si m-ar interesa un medic bun nu doar sa ia banii...

+ Raspunde
Pagina 1 din 8
1 2 3 4 5 6 7 ... Ultima paginaUltima pagina
load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari