Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime gabriela8282's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.06.2007
    Postari in forum
    5.981
    Buna dimineata fetelor! ce faceti? ce fac bebei?
    sunt curioasa ce a facut Catalina la botez si cum a reactionat Andrei :)
    Azinoapte am visat ca voi naste pe 8 o fetita .. haha ..fetita sigur nu se adevereste dar data de 8.. cine stie?
    Magda ma bucur ca totul este bine cu bebe! :*

Floricica Avansata sosoalex's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.11.2011
    Postari in forum
    1.358
    buna dimineata

gabi ce s-a lasat burtica destul de mult nu cred ca mai sta mult bebe si pana pe 8 nu mai e mult :))

Membru inregistrat la
    23.11.2011
    Postari in forum
    1.358
    eu cred ca ma ia raceala ce sa fac sa nu ia si fata ce sa iau????

Floricica Senior paulici's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2009
    Postari in forum
    3.046
    Citat Postat de sosoalex Vezi mesajul
    eu cred ca ma ia raceala ce sa fac sa nu ia si fata ce sa iau????
    Daca bine stiu o alaptezi, asa ca nu iti fa griji, de la tine nu raceste, primeste anticorpi inainte de a se manifesta raceala

Membru inregistrat la
    23.11.2011
    Postari in forum
    1.358
    Citat Postat de paulici Vezi mesajul
    Daca bine stiu o alaptezi, asa ca nu iti fa griji, de la tine nu raceste, primeste anticorpi inainte de a se manifesta raceala
    multumesc de raspuns nu stiam asta

Floricica Avansata alinutza24's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2009
    Postari in forum
    2.018
    buna fetelor.
    Ce liniste pe aici :(
    Catalina te asteptam sa ne povestesti cum a fost la botez si sa ne pui ceva poze
    Andreea imi pare rau pt Andreiush, sper sa isi faca efectul tratamentul si sa se simta mult mai bine, pupam piticul
    Alexandra si eu stiu la fel, nu ia fetita raceala de la tine.
    Azi dam si noi de baut :) Azi am implinit o lunita :) Ce repede a trecut timpul :)

Floricica Avansata catalin_a's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.01.2012
    Postari in forum
    2.415
    Buna, fetelor, ce faceti? v-am citit un pic din urma, Alinutza, felicitari pt prima lunita, sa cresteti mari, frumoase si sanatoase :*:* Gabi, inca nu a venit baietelul? ii place mult lui acolo in burtica. Andra, mai aveti putin pana la botez :)Claudia, ati inceput diversificarea, vad..ma bucur ca ii place Alesiei. Diana, sper sa se rezolve problemuta cu caca lui bebe.

Fetelor, eu sunt franta, dar fericita. Bebe a fost foarte cuminte la biserica si la restaurant, nu a plans...acasa, la sedinta foto a plans un pic la inceput, dupa care, de la lumina camerei de filmat si blit, tacea..se simtea ca o vedeta :) ii placea :) nu am reusit sa il facem sa zambeasca, dar macar a stat cumintel. La biserica nu a avut nicio treaba, a stat f cuminte, nu l-a bagat preotul in cristelnita (dupa cum vorbisem), l-am dezbracat si doar l-a tinut deasupra cristelnitei si i-a dat cu putina apita pe cap si picioruse. Am fost tareee mandra de el, toata lumea il lauda ce baiat cuminte si frumos este :)

Floricica Avansata catalin_a's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.01.2012
    Postari in forum
    2.415
    La salon m-au cam enervat mesenii ca il luau pe bebe in brate si tot vroiau sa il pune, nu am reusit sa opresc pe toata lumea :( se zice ca nu tb sa il pupi sa nu ii iei mirul...dar si aici a stat f cumintel. L-am adus pe la 19 la salon, i-am facut prezentarea tortului si apoi poze cu toti invitatii. In concluzie, a fost f frumos, sa fi vazut la biserica ce se uita al meu bebe numai la nasul , fix in ochii lui, si nasul la el, erau conectati, toata slujba numai asa a fost :) Acum am trecut si de hopul asta, avem baiat crestin :) pozele sper sa le primesc in max o saptamana de la cei care au fost cu filmarea si fotografiatul.

Floricica Senior AndreeaMT's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.10.2011
    Postari in forum
    2.552
    Burtici si mamici va astept oin noul capitol

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari