Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice ana22mircea's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.07.2011
    Postari in forum
    548
    Giovy cum te mai simti? Imi pare rau sa aud ca ti-a revenit raul :(

Floricica Cu Vechime flavia69's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.08.2008
    Postari in forum
    6.193
    Adnana, sa iti traiasca mamica, sa fie sanatoasa si sa aiba putere sa te ajute dupa ce nasti! Asteptam vesti bune dupa controlul de pe 30 sept! Pupici!

Membru inregistrat la
    12.08.2008
    Postari in forum
    6.193
    succes in anul 2 de facultate! tinem pumnii! :)

Floricica Debutanta Natusyk's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.08.2011
    Postari in forum
    703
    buna burtici ce active sunteti azi eu abia reusesc sa recuperez din urma............Felicitari pt alina cu un an de casatorie si succese mari la facultate in noul an,felicitari si lui Kammo pt 33 saptamini o sarcina usoara in continuare si la termen si nu in ultimul rind si lui ana22mircea felicitari cu rotungirea saptaminilor

Membru inregistrat la
    22.08.2011
    Postari in forum
    703
    ana22 mircea cit tine de anestezia la stomatologi nustiu cum sunt alte persoane dar eu vb din propria mea experienta,eu una nu rezist la stomatolog fara anestezie :( numa la auzul acelui sfredel (ca nustiu cum sai zic altfel),mi se ridica paru in cap au fost dati cind si cu anestezie am simtit durere si au fost nevoiti sami faca din nou...........eu una nu o prea am cu stomatologii,cu toate ca acum e bine ca au aparut clinicile particulare si cit de cit e mai bine mai curat si medicii lucreaza mult mai bine cu pacientii

Membru inregistrat la
    22.08.2011
    Postari in forum
    703
    Fotini tu in ce tara te afli???daca nu e secret desigur :)

Floricica Nou Venita kammo's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.09.2011
    Postari in forum
    96
    nici eu nu prea o am cu stomatologii am fost doar o data si atunci pt k am fost obligata

Floricica Avansata adnana_giulia_yannis's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.03.2011
    Postari in forum
    1.957
    multumesc flavia ,din pacate nu poate sa ma ajute dupa ce nasc ca lucreza si sta la 400 de km de mine dar vine soacram mea in decembrie si ma ajuta ea.pupicii
    Citat Postat de flavia69 Vezi mesajul
    Adnana, sa iti traiasca mamica, sa fie sanatoasa si sa aiba putere sa te ajute dupa ce nasti! Asteptam vesti bune dupa controlul de pe 30 sept! Pupici!

Floricica Avansata AlinaGhita's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.08.2011
    Postari in forum
    1.279
    gata fetelor am ajuns acasa:) doar k inca nu se fac inscrierile:D sunt la medicina.saru'mana inca o data pt urari...:*:*ana eu tot o singura anestezie am facut la stomato(atunci knd mia scos un nerv) si in rest a lucrat normal.cei drept sunt unele carii profunde la care este neaparat nevoie de anestezie pt k se incalzeste dintele si e cam rau pt pacient.la mine dantura e proasta de la mama natura:)) si stii cum se spune" de ce tie frica de aia nu scapi"(la mn de stomato:))) )
    adnana la multi ani pt mama ta:*
    giovy sper sa iti treaca greturile si sa te avem mai des pe forum
    felicitari pt saptamana de care ati trecut cu bine fetelor:* sa dea domnul sa trecem de toate sapt asa de usor ca si pana acum.sarcini usoare in continuare la toate viitoarele mamici::*
    eu ies k ma duc sami fac salata de vinete:D

Floricica Novice fotini24's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.09.2011
    Postari in forum
    550
    Citat Postat de Natusyk Vezi mesajul
    Fotini tu in ce tara te afli???daca nu e secret desigur :)
    In Grecia sunt de 4 ani cu sotul...Singurei printre staini dar ce sa facem mergem inainte...Aici s-au mai inrautatit treburile, e un pic cam greu acu dar macar am asigurare de sanatate...Si eu imi astept mamicuta sa vina sa stea vreo luna la mine ca sa ma ajute cu cea mica!!!

Membru inregistrat la
    12.08.2008
    Postari in forum
    6.193
    Ana draga, felicitari pentru 28 de saptamani implinite astazi! Pupici! Multa sanatate!!!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari