Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime giovy's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    8.062
    Se pare ca mi-a revenit raul,a prajit sotul calamar,ca ii era pofta si mi s-a facut rau de la miros...asa ca ma bag in pat.pupici,o zi frumoasa!

Floricica Novice denissuk's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.09.2011
    Postari in forum
    383
    Multumim
    si participam participam
    momentan inca nu sunt activa pe forum, pt k sunt foarte activa in rest.
    Astazi am facut o plimbare pana la vechiul loc de munca si apoi o dragalasa sedinta foto prin parc :D

Legat de crampe.. cel mai bine intreaba medicul.

Si eu am 3 nopti de cand nu mai pot dormi.. la fel aseara.. beleam ochii pe tavan, speram sa dorm.. bb dormea dusa.. tati la fel.. numai eu nu :(

Floricica Novice fotini24's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.09.2011
    Postari in forum
    550
    Multumim!!! Momentan incerc sa va citesc din urma ca sa va cunosc mai bine!!!
    Cu crampele abdominale nu am probleme. Doar ca de la inceputul saptamanii mi se intareste burtica, mai tot timpul e tare numai cand stau in pat se mai relaxeaza.
    Am intrebat ginecologul si cica sa am grija , sa nu ridic, plimbari mai putine , sa stau mai linistita doar atata mi-a spus....dar imi fac griji...
    In rest cu somnul nu am probleme , dorm destul de bine deocamdata.
    pupici la burtici

Floricica Avansata adnana_giulia_yannis's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.03.2011
    Postari in forum
    1.957
    salut fetele.eu azi am fost tare lenesa,aseara nici eu nu am putut dormi si pe 1 noaptea m-ia venit pofta de ciocolata si cola :D si am adormit pe la 2 si ceva si la 8 m-am trezit.dar am dormit un dupa amiza si am mai recuperat.
    vad ca deocamdata fetitele au preluat conducerea e 8 la 7 :))
    va pupic si nopate buna,revin maine poate cu mai mult chef :) acum lenea e mare,,,,

Floricica Nou Venita bebecrys's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.05.2011
    Postari in forum
    145
    Multumesc :*

Nu am probleme cu crampele abdominale. Bebele meu are deja un program ...cred totusi ca incurca ziua cu noaptea . In reat... eu sunt un mic ghizuroi , cam greu cu somnul noaptea. (inafara de desele drumuri la baie ) pur si simplu se intampla sa ma trezesc si sa nu mai pot adormii la loc.
    Singura treaba care nu-mi da pace sunt arsurile ... (mai trec cu sana )
    O sa incerc sa fiu cat se poate de activa si pe forum :D

Pupici si noapte buna:*:*:*

Floricica Avansata AlinaGhita's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.08.2011
    Postari in forum
    1.279
    fetele multumesc de sfat.oricum se simte de park ma ghionteste.cine stie ce gimnastik face ficamea in burta:)) la ginecolog ma duc cam peste 3-4 sapt pt ultima eco:)) doamne ce repede a trecut timpul....eu nu ma panichez pt k sigur e ceva normal k am acece dureri doar dupa ce mananc si stau ghemuita.sigur ma ghiontete asta mica:Dctristina ma bucur k teai alaturat noua:)

Floricica Cu Vechime flavia69's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.08.2008
    Postari in forum
    6.193
    Alina, felicitari pentru aniversarea casatoriei! Sa fiti sanatosi, sa va iubiti si sa va bucurati de fetitza voastra! Pupici!

Floricica Cu Vechime flavia69's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.08.2008
    Postari in forum
    6.193
    giovy, sanatate multa, imi pare rau ca iti este rau de la mancare!!! :( pupici!

Floricica Senior carmen_1185's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.03.2009
    Postari in forum
    3.424
    Buna dimineata,

Bun venit noilor gravidute. Sa aveti sarcini usoare!

Alina, felicitari pentru aniversarea casatoriei! Sa va iubiti mult, sa fiti fericiti alaturi de copilasul vostru!

Abia astept sa vina ziua de vineri, sa merg la morfologie. Nu mai am rabdare:(.

Va pup, sa aveti o saptamana frumoasa

Floricica Nou Venita kammo's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.09.2011
    Postari in forum
    96
    neata fetelor.bine v-am gasit in noua casuta sa avem sarcini usoare si bb sanatosi.bun venit si noilor burtici printre noi.
    giovy sper k azi te simti mai bine multa sanatate.
    alina felicitari pt aniversarea casatoriei.

Floricica Nou Venita kammo's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.09.2011
    Postari in forum
    96
    am lipsit cateva zile k am renovat prin casa si pc a fost inchis.azi am liber de maine o luam de la capat.bineinteles k o sa fac curatenie dar cel putin o sa pot intra pe forum sa vb.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari