Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata AlinaGhita's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.08.2011
    Postari in forum
    1.279
    natusyk stai linistita k si eu am cam ramas in urma...sunt cam lenesa in ultimul timp.dorm mult si ma simt obosita,am nasul infundat desi mia trecut raceala...iar mai nou simt niste crampe la stomac knd stau pe wc:(( sau knd stau in fund si imi taie rasuflarea:| banuiesc k bebele a ajuns la nivelul stomacului si il preseaza...acuma nam de unde sa stiu.voi aveti astfel de probleme?

Membru inregistrat la
    20.08.2011
    Postari in forum
    1.279
    si eu vreau sa nasc pe la 39 de sapt.nu vreau sa trec de termen:D

Floricica Debutanta Natusyk's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.08.2011
    Postari in forum
    703
    buna alina imi pare rau ca inca te mai sinti rau,cit tine de dureri prin burta si eu mai am crempe jos in prag mai mult seara cind ma pun la nani ma apuca un caramp parca ar fi o durere de ciclu dar trece repede,la mine mai simt o durere nu prea placuta si nustiu de ce....cam din zona buricului pina sub sini simt o intepatura parca as avea un ac bagat in burta si ma apuca si noapta si nici nu ma pot intoarce de pe o parte pe alta nustiu de fel de durere e asta sau ce o fi o sa intreb marti medicul....bb e foarte activ azi dim se juca cu minuta lui taicasu :),sotul punea mina si el batea sub mina lui se intorcea prin toata burta

Membru inregistrat la
    22.08.2011
    Postari in forum
    703
    eu stiu ca daca sarcina decurge normal bb de la 7 luni se intorc cu capul in jos si asa stau pina la urma,poate de asta si te doare stomacul alina pt ca el sa intors siti preseaza stomacul

Membru inregistrat la
    20.08.2011
    Postari in forum
    1.279
    cine stie ...oricum nu e placu deloc:(

Floricica Cu Vechime flavia69's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.08.2008
    Postari in forum
    6.193
    Alina, intreaba medicul mai bine! Nu stiu daca bebelusii se intorc cu capul in jos definitiv la 7 luni sau mai tarziu! Ginecologul tau este cel mai bun consultant :)

Membru inregistrat la
    22.08.2011
    Postari in forum
    703
    da cel mai bine e sa intrebam medicii asa cum a zis si flavia69 :)

Floricica Cu Vechime giovy's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    8.062
    Buna feteleor.Bun gasit in noua casuta,sa avem sarcinbi usoare si la termen,iar bb sa apara unul dupa altul,toti sanatosi!

Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    8.062
    Scuze Flavia,nu am mai intrat ca nu m-am simtit asa bn azi,aseara pe la 12jum am papat un castr si m-a durut stomacul toata noaptea si azi da-i cu voma,acum ma simt mai bn,am reusit sa pap ceva si sunt ok!

Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    8.062
    Alina din cate stiu incepand cu 7 luni bb se intoarce cu capul in jos,nu e regula,unii se intorc atunci ,altii mai tarziu,iar altii nu se intorc deloc.Intepaturi am si eu cand dorm intr-o singura pozitie toata noaptea,parca ma taie,asa simt!

Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    8.062
    Fotini,Denissuk si bebecrys v-am trecut pe prima pag,acum sper sa si participati la discutii,ca asta e toata ideea.pupici

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari