Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior LauraAna's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.04.2011
    Postari in forum
    3.100
    Ramona, cred ca rezista el cateva zile, mai ales daca te intorci m relaxata.
    Giovy, multumesc de gandurile bune. Eu m-am tot gandit la Simona....mai stii ceva de ea?

Felicitari burtici pentru vestile bune de la consult! Maine ma vad si eu cu medicul de fam. si vedem ce si cum facem cu concediul. E posibil sa mai colaborez cu ei de acasa in noiembrie, dar vad cum ma simt...E si dificil pt mine sa renunt acum, cand au intrat o multime de proiecte interesante....dar am si eu "proiectelul" meu... :D

Va pup.

Floricica Nou Venita adri_anna's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.10.2011
    Postari in forum
    12
    buna fetelor. ati incheiat contract ptr recoltarea celulelor stem ptr bebelusii vostri? eu am incheiat deja cu o firma de celule stem din Romania care ofera si o reducere pana la 31 octombrie in situatia in care sunteti interesate. Va pot trimite recomandarea si detalii despre oferta de pe adresa mea de mail: n.adryanna@yahoo.ro Daca sunteti interesate scrieti-mi aici.
    Multa sanatate voua si bebeilor si nu uitati sa aveti in vedere asigurarea sanatatii copilului vostru prin aceasta posibilitate pe care o ofera firmele cu celule stem.

Floricica Avansata adnana_giulia_yannis's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.03.2011
    Postari in forum
    1.957
    Eu sm luat o luna ulei de peste ( omega 3) de la eurovita si parca eram mai bine ,ecum vreau sa imi mai iau dar sa vad ce gasesc aici.

Apropo de cat cantareste bebe ,al meu la morfologia dee 20 de sapt avea 292 gr ,+- 41 g ,nici mie nu m- ia spus medicul ,m-am uitat eu pe poza de la ecograf.

Giovy spor la treaba in w dar sa nu fortezi prea tare ca mai ai de asteptat 2,3 sapt :)
    Laura ma bucur ca intri si tu in concediu lpde la 1 ,te odihnesti si tu mai mult si cum ai spus si tu ,..,,,ai si tu proiectul tau care e cel mai important ,,,,

Flavia eu zic sa le spui direct ca esti insarcinata si gata ca stii cum e cand iti pregatest dinainte cum sa zici ,atunci pe moment zici tot cum iti vine in minte :)

Ramona acum ai ajuns la parinti si te gandesti la sot,sper sa iti faca bine zilele astea cat stai la ai tai si fii mai optimista si ma relaxata,,pupici
    Ai trecut prin iasi?cum era?ha fa-mi in ciuda:)))

Fetele noapte buna si pupici pe burtici si sa aveti grija de ele

Floricica Senior je_ramy's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2011
    Postari in forum
    3.424
    buna dimineata burtici!
    cafeaua este gata!
    eu sunt foarte sup de-aseara, avem niste probleme si nu prea isi au rezolvare incerc sa ma linistesc doar pt bebelina mea. Daca aveti cunostinte despre dreptul penal, as avea nevoie de o parere

Floricica Avansata AlinaGhita's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.08.2011
    Postari in forum
    1.279
    buna dimineata burtici!!!!ieri nu am intrat k am avut o zi foarte incarcata:Dsaru'mana pt toate gandurile bune!!!si eu le doresc fetelor care au trecut de inca o saptamana multa rabdare si sanatate in continuare!!!!
    numi vine sa cred k mai am 9 saptamani de sarcina!!!oricum am inceput sa nu mai suport burtica:((( adorm greu,ma trezesc greu si ce este mai rau obosesc foarte repede.burtica nu a crescut cine stie ce mare dar e enervant de activa fetita si ma oboseste la cat de mult se misca.
    giovy e ok la facultate dar e si obositor.dar ma simt bine k fac ceva si nu stau k o balena esuata in casa:D
    bun venit noilor burtici(ma scuzati dar la cat de zapacita sunt in ultimul timp nici nam bagat de seama)
    ma bucur pt fetele care au adus numai vesti bune!!!!sa fie tot asa pana la capat!!!!
    voi cum va mai simtiti?mai rezistati?eu am inceput deja sa plang din orice.ma enervez la orice:))am tulburari de personalitate din cauza hormonilor:)
    va pupic !!!ne auzim mai tarziu k trebuie sa ma pregatesc sa plec la facultate!sa aveti o zi superba!

Floricica Novice fotini24's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.09.2011
    Postari in forum
    550
    Neata burtici!!! Sunt si eu prezenta la cafeluta
    Off.si eu sunt suparata de aseara, chiar eram sa ajung iar la urgenta dar m-am linistit singura, adica m-a ajutat sotul ca sa imi revin....
    Problema noastra are rezolvare trebuie sa cumparam alta masina...Aseara sotul a avut accident cu masina si a facut-o praff, important ca el nu a patit nimica....cand am auzit sa inebunesc nu alta, incepuse sa ma doara burta toata si sa tremur....
    Suntem bine toti trei asta conteaza...
    pupici la burtici
    Modificata de fotini24; 14.10.2011 la 09:37:24.

Floricica Novice ramonamagdalin's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.10.2011
    Postari in forum
    378
    Citat Postat de adnana_giulia Vezi mesajul
    Eu sm luat o luna ulei de peste ( omega 3) de la eurovita si parca eram mai bine ,ecum vreau sa imi mai iau dar sa vad ce gasesc aici.

Apropo de cat cantareste bebe ,al meu la morfologia dee 20 de sapt avea 292 gr ,+- 41 g ,nici mie nu m- ia spus medicul ,m-am uitat eu pe poza de la ecograf.

Giovy spor la treaba in w dar sa nu fortezi prea tare ca mai ai de asteptat 2,3 sapt :)
    Laura ma bucur ca intri si tu in concediu lpde la 1 ,te odihnesti si tu mai mult si cum ai spus si tu ,..,,,ai si tu proiectul tau care e cel mai important ,,,,

Flavia eu zic sa le spui direct ca esti insarcinata si gata ca stii cum e cand iti pregatest dinainte cum sa zici ,atunci pe moment zici tot cum iti vine in minte :)

Ramona acum ai ajuns la parinti si te gandesti la sot,sper sa iti faca bine zilele astea cat stai la ai tai si fii mai optimista si ma relaxata,,pupici
    Ai trecut prin iasi?cum era?ha fa-mi in ciuda:)))

Fetele noapte buna si pupici pe burtici si sa aveti grija de ele
    Buna dimineata fetelor, nu am trecut prin iasi deoarece am mers cu socrul meu pana la Targul frumos apoi a u venit parintii mei si m-au luat pana la Botosani

Membru inregistrat la
    11.10.2011
    Postari in forum
    378
    acum sunt mai linistita, nu mai am starile alea de panica dar dupa cum a spus adnana_giulia sunt cu gandul la sotul meu, sper sa fie bine si sa trec peste

Floricica Cu Vechime flavia69's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.08.2008
    Postari in forum
    6.193
    buna dimineata, je_ramy, nu am cunostinte de drept penal ca nu sunt avocata, dar am o avocata foarte buna in bucuresti, daca vrei datele ei de contact scrie-mi pe email!

Floricica Nou Venita greentea's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.07.2011
    Postari in forum
    199
    Neata la toate fetele. Eu sunt la micul dejun de fructe. ieri mi-a trecut nodul ala suparator din gat, am baut lapte cald cu miere, a fost f bine.
    Fotini, ai grija de tine, stresul e foarte important, voi o sa o rezolvati pana la urma, bebele nu stie ce se intampla si tre sa il porti linistita.
    Je-ramy sper sa rezolvi problemele, sper ca nu sunt legate de drepturile gravidutelor.

Membru inregistrat la
    11.10.2011
    Postari in forum
    378
    Citat Postat de fotini24 Vezi mesajul
    Neata burtici!!! Sunt si eu prezenta la cafeluta
    Off.si eu sunt suparata de aseara, chiar eram sa ajung iar la urgenta dar m-am linistit singura, adica m-a ajutat sotul ca sa imi revin....
    Problema noastra are rezolvare trebuie sa cumparam alta masina...Aseara sotul a avut accident cu masina si a facut-o praff, important ca el nu a patit nimica....cand am auzit sa inebunesc nu alta, incepuse sa ma doara burta toata si sa tremur....
    Suntem bine toti trei asta conteaza...
    pupici la burtici
    nu fi suparata, doamne doamne are grija de noi toti, bine ca sunteti bine si toti, restul se cumpara si se face incet incet, sanatatea este cea mai importanta si nu se poate cumpara, fi linistita ca restul vine de la sine

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari