Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita Amy90's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.01.2012
    Postari in forum
    2

beta hcg 293,07 este ok ? la 4 saptamani de sarcina?

sunt noua pe aici , imi doresc un bebe foarte mult , trebuia sa imi vina pe 14 si am facut 3 teste de sarcina fiecare a devenit din ce in ce mai colorat , zi am facut o eco transvag si endometrul era gros , am facut si un beta hcg si a iesit 293,07 este ok? multumesc

Moderator Floricica Cu Vechime savuanamaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.07.2010
    Postari in forum
    7.818
    Daca ai fost la eco si doctoril a zis ca este ok nseamna ca est eok....c-am aceeasi valoare am avut-o sieu....deci ai bebe...la 6 sapt la bine s-a vazut si la eco abdominal...asa ca daca mai astepti putin poti sa faci si abdominal!

Floricica Avansata diana.raluk's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.11.2011
    Postari in forum
    1.434
    Citat Postat de Amy90 Vezi mesajul
    sunt noua pe aici , imi doresc un bebe foarte mult , trebuia sa imi vina pe 14 si am facut 3 teste de sarcina fiecare a devenit din ce in ce mai colorat , zi am facut o eco transvag si endometrul era gros , am facut si un beta hcg si a iesit 293,07 este ok? multumesc
    buna!

intre sap. 4-5 de sarcina, limitele b-hCG sunt 75 - 2600, vad ca tu te incadrezi in limite.

sarcina usoara si la termen!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari