Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime tweetydeea's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.02.2009
    Postari in forum
    9.296
    pupici cosmi..distractie placuta cu prietena ta..poop lui deiutzu

Floricica Avansata floro's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.10.2008
    Postari in forum
    1.872
    papa cosmi.
    eu m-am apucat de grilele astea si m-a apuca asa niste pofte de a manca nu stiu ce...

Membru inregistrat la
    16.02.2009
    Postari in forum
    9.296
    eu m-as apuca de variante de bac dar nu ma simt prea bine...

Floricica Cu Vechime fd_laura's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.05.2008
    Postari in forum
    7.417
    pupici pe burtici si pentru bebici...

ma bucur ca ati reusit sa deschideti noual capitol...ca eu asa greu ajung la calc..am ceva treaba zilele astea si plus aseara si azi dimi am terminat de spalat patutul si scoica lui bebe..ca le-a primit si el cadou de 1 iunie.....

ceva nouati sunt?

Membru inregistrat la
    16.02.2009
    Postari in forum
    9.296
    pupici laura..ce faci??chiar ieri le-a primit? prea tare...se vede ca DD le aranjeaza pe toate cum trebuie...cum mi-a aranjat mie sa nasc dupa bac..
    simo s-a dus la control si a oprit-o acolo...stai ca imediat caut in urma si iti dau exact mesajul

Membru inregistrat la
    16.02.2009
    Postari in forum
    9.296
    "M-a internat. Bebe s-a intors cu capul in jos si am contractii. M-au bagat pe tratament pana vineri: gynypral, nospa, scobutil, dexametazona. medicul a zis ca trebuie sa tragem 3 saptamani de sarcina ca altfel il pierd pe bebe"

Membru inregistrat la
    23.05.2008
    Postari in forum
    7.417
    da deea...ieri le-am scos de la posta..ca sa vezi ...sant asa bucuroasa...o sa fac pozici cand apuc sa le vedeti si voi..

uff saraca simo..cum s-a intamplat asa? de-acum cred ca o tine in spital pana naste...draga de ea..dar totusi nu-i mult 3 sapt..cate sapt are ea acum?

Membru inregistrat la
    16.02.2009
    Postari in forum
    9.296
    25 saptamani...

Membru inregistrat la
    16.02.2009
    Postari in forum
    9.296
    nu stiu ce sa zic...eu sper din tot sufletul sa fie totul bine si sa nu nasca la 28 sapt...sa nasca cat mai aproape de termen sau chiar la termen...

Membru inregistrat la
    23.05.2008
    Postari in forum
    7.417
    aha...eu stiu ca daca se naste de la 26 sapt incolo are sanse f mari de supravietuire...bine..depinde si de dr care au grija de bebe..si ii tine mult in spital pe bebe si pe ea...dar asta e..la urma urmei important e cum e cel mai bine pt bebe..

Membru inregistrat la
    23.05.2008
    Postari in forum
    7.417
    daca o tine in spital sub supravecghere si ii fac perfuzii..ii controleaza contractiile si tot ce se mai intampla....atunci are toate sansele sa ajunga cat mai aproape de termen..

important e sa asculte si ea si sa stea in patuc chiar daca se plictiseste...ca stiu ca asta o deranja ca se plictisea ...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari