Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior simonamirica's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.02.2009
    Postari in forum
    4.879
    Fetelor e u ma retrag un pic ,burta vad ca nu imi da pace de loc , VB mai tarziu

Floricica Avansata floro's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.10.2008
    Postari in forum
    1.872
    simo si eu vb in somn dar cu dezbracatul este a doua oara nu stiu cum reusesc...si cand m-am trezit de dimineata am zis ca am visat eu insa am vazut ca aveam chiloteii pe dos si mi-am data seama ca nu am visat...e ciudat dar nu stiu ce sa zic...iubi zicea ca aseara ma tot vaitam ca imi e cald, poate din cauza asta...cred ca as avea soc sa ma gasesc goala :))) Doamne fereste

Floricica Cu Vechime ancutzik84's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.04.2006
    Postari in forum
    9.949
    laura sarumana frumos de complimente pupici
    floro..ma simt binisor ,bebelina este bine,se trezeste noaptea are orele ei cand se trezeste sa pape si apoi adoarme la loc ..ziua nu prea doarme ea are momente si momente

Floricica Cu Vechime fd_laura's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.05.2008
    Postari in forum
    7.417
    ce comica esti floro...interesant e ca nici nu ti-ai dat seama ca i-ai dat jos ..oare ce altceva ai mai facut ?

Floricica Senior simonamirica's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.02.2009
    Postari in forum
    4.879
    Eu cea mai tare vaza pe care am auzit-o a fost cu una care a nascut in timp ce dormea ,si sa trezit cu bebicul intre picioare ca tipa saracu . Eu pe asta cam greu o pot crede sincer

Membru inregistrat la
    23.05.2008
    Postari in forum
    7.417
    poop simo..odihna placuta...

floro...de-acum asta e..macar te-ai mai racorit?sotul ce-a zis cand te-a vazut asa? ...al meu cred ca se prapadea de ras....nu de alta dar eu si-asa dorm in chilotei sau boxeri din cauza caldurii

Membru inregistrat la
    23.05.2008
    Postari in forum
    7.417
    ei hai ca asta chiar nici eu n-o cred simo..pai cum sa nu simta nimic? totusi....

fetelor..haideti dincolo la noul capitol de-acum

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari