Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata bodigeo's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.08.2009
    Postari in forum
    2.302
    Referitor la tigari si mie mi-e frica sa nu ma reapuc dupa ce voi naste. Eu am reusit sa ma las fara sa mai pun vreo tigara in gura (destul de brusc) in momentul in care am vazut doua liniute pe testul de sarcina. Asta cu toate ca fumam un pachet si ceva... zilnic, si am poftit non-stop la tigari. Pana in acest moment sunt foarte multumita de rezultat; dar nu stiu zau ce voi face dupa ce nu voi mai alapta.
    Nu am de gand sa ma reapuc daca alaptez.
    Sotul meu in schimb, nu vrea sa se lase... si de aia ma gandesc ca voi incepe si eu iar...

Floricica Veterana anca2002's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.07.2008
    Postari in forum
    24.585
    si al meu cand era mai mic, daca pot spune asa ,adormea pe umarul meu
    acum adoarme dupa ce papa biberon cu tatza in gura

Membru inregistrat la
    26.08.2009
    Postari in forum
    2.302
    Eu toate hainutele pe care le-am comandat le-am luat pentru la vara: 3-6 luni, inclusiv pantofiorii

Membru inregistrat la
    24.07.2008
    Postari in forum
    24.585
    pup janina
    noi multumersc lui dd nu fumam,eu am fumat in liceu dar sotul mi-a zis clar ca nu suporta sa fumez
    plus ca inanturaj nu avem nici un fumator, si suntem ceva oameni
    abea astept se se mai incalzeasca sa ies cu casi pe la plimbare
    sambata mergem la soacramea in vizita, e asa de gelos nepotul meu pe casian
    abea astept sa fie gata dvd-urile de la botez sa le vad
    mai ales sa vad ce fata avea casi cand au vneit ursitoarele

Membru inregistrat la
    24.07.2008
    Postari in forum
    24.585
    eu am aranjat hainutele pe marimi,adica le-am aranjat ca sa nu le ratez si sa nu-i mai vina
    am zis clar ca nu-i mai cumpar nimic ca nu reuseste sa le paorte si are si pt la toamna hainute
    oricum cele mai multe sunt pana in vara,
    voi le mai calcati de fiecare data?eu am noroc ca le calca mereu bona ca eu nu cred ca le-asi mai fi calcat

Floricica Cu Vechime cristiana_1976's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.06.2009
    Postari in forum
    8.168
    apropo de cumparaturi, am fost sambata in magazine de bebelusi si parca imi pierdusem mintile, si eu si sotul, voiam sa cumparam totul.
    erau asa frumoase toate
    de fapt nu era numai de bebelusi, si de copii mai mari, aveau fustite si rochite de fetite asa frumoase, si pantofiori, si ghetute
    si preturile nu erau prea mari
    ma gandesc ca in orasele mari oferta e mu;lt mai mare, daca eu in craiova am gasit asa lucruri frumoase

Membru inregistrat la
    24.07.2008
    Postari in forum
    24.585
    lati acum am vazut pozele cu yanis, e un scump, sa-ti traiasca, si ce par mai are el
    semana cu tine

Membru inregistrat la
    24.07.2008
    Postari in forum
    24.585
    eu am gasit reduceri mari la FOX, nu stiu daca aveti si voi magazinul asta
    janina iti recomand sa-i cumperi pantalonasi si bluzite ,salopetele raman asa de repede mici
    si sa-i iesi pantalonasi fara botosei,adica sa fie ca pantalonii nostri si sa-i cumperi sosetele separat ca o sa-i vina mai mult timp
    eu am o gramda de saloperele care-i sunt mici ,c anu mai poate intinde piciorusele

Membru inregistrat la
    14.06.2009
    Postari in forum
    8.168
    bun sfatul, multumesc
    oricum nu am cumparat fosrte multe, am zis sa vad si ce va primi, ca nu se muta magazinele din loc.

Membru inregistrat la
    26.08.2009
    Postari in forum
    2.302
    La noi va fi tare greu - si eu si sotul meu avem o boala foarte grea legata de shopping, si mai ales haine... asa ca tare greu ne abtinem. Si in plus vreau sa fie super cocheta de mica...

Membru inregistrat la
    14.06.2009
    Postari in forum
    8.168
    la noi e gasca mare, si sigur vor veni multe cadouri, o parte deja le/am vazut

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari