Ultimele discutii din forum
    stefaniajohansson
    Guest
    ah, despre laptele de soya..nu il beau gol..il adaug peste cocos cu nuci, alune sicurmale tocate..iese o gustare deliciasa..insa cu un continut cam mare de grasimi :P

stefaniajohansson
    Guest
    am primit mail de la alprosoya cu explicatia si dovada ca soia folosit de ei nu e modificat genetic. mi-au trimis si certificatul care dovedeste acest fapt :)

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Citat Postat de stefaniajohansson Vezi mesajul
    am primit mail de la alprosoya cu explicatia si dovada ca soia folosit de ei nu e modificat genetic. mi-au trimis si certificatul care dovedeste acest fapt :)
    Sunt impresionata Stefania. Daca erai in Ro nu primeai nimic nimic nici macar un reply automat
    Uite asa isi castiga clientii si increderea clientilor, bravo lor

stefaniajohansson
    Guest
    Citat Postat de gabitzza Vezi mesajul
    Sunt impresionata Stefania. Daca erai in Ro nu primeai nimic nimic nici macar un reply automat
    Uite asa isi castiga clientii si increderea clientilor, bravo lor
    nici eu nu ma asteptam sa raspunda asa de repede..ma gandeam ca poate maine primesc mail..am primit foarte rapid..plus ca am ramas impresionata ca mi-a atasat si 2 documente: unul cu certificatul care dovedeste ca ei nu folosesc soia modificata genetic, si mai un document care dovedeste ca ei sustin "Greenpeace".

Floricica Nou Venita maryama's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.09.2013
    Postari in forum
    12
    Eu nu consum carne de multi ani, la a doua sarcina daca mancam ceva de origine animala mi se facea rau, asa ca am devenit vegetariana, fetita mea de 2.5 ani este 100% vegetariana inca din burtica, nu a consumat nimic de origine animala, cu exceptia laptelui si oului din inghetata si prajituri.Ne simtim foarte bine, ea este foarte sanatoasa, mult mai sanatoasa decat restul copiilor de varsta ei

Floricica Nou Venita maryama's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.09.2013
    Postari in forum
    12
    Inca ceva am alaptat normal si nu am luat nici un fel de suplimente nici in timpul sarcini si nici in timpul alaptarii, totul din alimentatie.Secretul este diversificarea

Floricica Nou Venita Tranc_Damaris's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.11.2013
    Postari in forum
    4
    Multumesc stefaniajohansson, mi-ai oferit exact ceea ce aveam nevoie.
    Eu de felul meu incerc sa gatesc pentru mine si sotul mancare vegetariana macar 3 zile pe saptamana.
    Problema e la sotul meu, deoarece el nu prea poate trai cu vegetariana, insa pe timpul sarcinii sper sa se acomodeze.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari