Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita maiya's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.07.2013
    Postari in forum
    37
    ai grija cu dusurile sa nu fie prea fierbinti. si nu-ti fa griji, cineva acolo sus are grija de noi toti si o sa fie totul bine. te pup.

Floricica Nou Venita veronica2013's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.07.2013
    Postari in forum
    33
    buna andreea,ms pt sfaturi,sa sti ca mai liistit tare mult,ti-am urmat sfatul am baut si lapte,si cu pernele la fel,de sambata seara dorm mai bn,mult mai bine,numai ca acum au inceput contractiile iar beble e mai energic,asta s-a intamplat in doua zile :)),imi place ca se misca dar nu noaptea ;(((,de dormit tot in sezut dorm asa respir si mai bn si ma ridic si mai usor din pat,am evitat sa mai beau apa cu o ora inainte de somn si e mai bn,merg mai rar la baie,te pupacesc,iti doresc o zi buna si o sarcina usoara in continuare

Floricica Nou Venita veronica2013's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.07.2013
    Postari in forum
    33
    hey maya,am grija,deobicei imi place apa mai fierbinte dar de cand am ramas insarcinata am schimbat setarile dusului,aseara de exemplu am facut baie,am stat in cada,apa nici prea calda nici prea rece,eu cum nu prea fac miscare prefer sa fac baie ca imi pune sangele in iscare iar dupa baie iubitul meu drag imi face masaj,si ma simt foarte bn,pot sa-ti spun ca m dormit ca un copil aseara,exceptand faptul ca s-a trezit lucas pe la 2-3 cu niste pumni si picioare de am crezut ca sare afara,din pacate tot in sezut ca asa sta treaba,se pare ca ii place pozitia misionarului de pe acum si doggy style,pupici cu lipici

Floricica Nou Venita izabellab's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2012
    Postari in forum
    167
    O prietena, tot asa, nu putea sa doarma cand sarcina era mai avansata si spunea ca si-a pus pernoaie in jurul sau. Pe stanga si pe dreapta, una la spate si adormea stand in fund. Era ca un fotoliu, dar mai moale.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari