Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita maryand20082000's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.07.2009
    Postari in forum
    1
    am un prieten de aproape cinci ani. locuim impreuna ne intelegem bine si imi ofera o stare de...confort si siguranta sentimentala. insa, femeie fiind....si-mi cer scuze daca o alta reprezentanta a sexului frumos se simte jignita...ma cuteraza curiozitatea de a incerca si altceva, de a avea mici escapade. bineanteles ca...daca cauti gasesti si....acum o luna m-am intalnit cu altcineva...dupa o saptamana am ramas insarcinata....acum am trei saptamani....mai exact duminica. daca cumva va intrebati de unde stiu cu atata exactitate....pur si simplu stiu. este un miracol care nu poate treece neobservat, ********.

prietenul e acasa, eu sunt la...viitorul tatic care nu stie nimik...doarme, e sus inca motaie dupa o seara lunga:)

ma gandesc...sa-i spun, sa nu-i spun....sa cresc copilul cu prietenul meu care e de nadejde si viitor, mare iubitor de copii, sau am datoria de a le spune adevarul ambilor???

cata incredere pot avea intr-o pers cunoscuta de atat de putin timp,,,,si daca fac o gresala renuntand la omul minunat care m-a suportat, sustinut, inteles, apreciat, iubit atata timp???

cum credeti voi....pers cu mai multa sau mai putina experienta ca ar trebui sa procedez???

Floricica Cu Vechime cristeepas's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2007
    Postari in forum
    6.010
    cinstit ar fi sa le spui adevarul amandurora, dar...

Floricica Cu Vechime bjmaryo's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.07.2007
    Postari in forum
    6.462
    buna.pai pe "viitorul tatic" nu ai de unde sa stii ce-i poarta capu,de spus ii poti spune,dar eu zic ca in prietenul tau ai putea sa ai o mana de ajutor si intelegere,insa nu cred ca e corect fata de el sa creasca copilul altcuiva si sa nu stie.deci,zi-le la amandoi.
    acu,nu stiu cat de corecta ai sa treci in fata lor la faza cu inselatul prietenului.Bafta!

Floricica Cu Vechime bjmaryo's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.07.2007
    Postari in forum
    6.462
    eu as zice totusi sa-ti faci un test de sarcina (10 lei max)ca sa fii sigura ca ea exista acolo in burtica,sa nu faci vreo gafa si sa nu fie cu ochisori.nu te arunca cu capul inainte si gandeste rational.oricum,va trebui sa le arati vreo dovada...,nu?

Floricica Cu Vechime flora73's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2008
    Postari in forum
    7.652
    La mine la tara se spune: "Cum iti asterni asa dormi" si "Cine alearga dupa 2 iepuri, nu prinde nici unul"

Sfaturi din batrani

Floricica Novice lorykyka's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.03.2009
    Postari in forum
    515
    tiam trimis mesaj privat

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari