Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita SelmaNuran's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2011
    Postari in forum
    3

Foarte interesant Prezentare

salutare la toate mamicile, burticile ši picii de aici!
    ma nu mesc Selma Nuran am 24 ani R. Moldova, sunt muslima am ši un forum pentru femei specializat, cine este interesat va dau adresa. (din cauza ca nu am gasit un topic pentru prezentari am scris aici). eu sunt insarcinata in aproximativ 11 saptamini, sunt la prima sarcina ši pentru mine totul este nou ši necunoscut. sper sa gasesc aici prietene noi ši sfaturi de la mamicile care au trait deja o experienta semanatoare.
    sper sa am timp sami dau ši eu cu parerea la subiectele de pe forum, cine sun administratori - felicitari ati facut un lucru extraordinar de bun cu saitul asta.
    va poop ši aveti grija de voi!

Moderator Floricica Senior ankag's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.01.2010
    Postari in forum
    2.561
    Bine ai venit, Selma!
    Felicitari pentru viitorul bebe. Sarcina usoara iti doresc si sa te bucuri de perioada asta deosebita din viata ta.

Floricica Avansata roxy31's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.08.2010
    Postari in forum
    1.942
    buna selma ,sarcina usoara si numai bine...pupici

Floricica Nou Venita SelmaNuran's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2011
    Postari in forum
    3
    multumesc mult fetelor, ši voua sa va creasca bebeii sa va fie sanatoši :)
    ma bucur ca am fost primita cu caldura aici pe forum.

Floricica Cu Vechime flora73's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2008
    Postari in forum
    7.652
    Citat Postat de SelmaNuran Vezi mesajul
    ma nu mesc Selma Nuran am 24 ani R. Moldova, sunt muslima am ši un forum pentru femei specializat, cine este interesat va dau adresa. (din cauza ca nu am gasit un topic pentru prezentari am scris aici). eu sunt insarcinata in aproximativ 11 saptamini, sunt la prima sarcina ši pentru mine totul este nou ši necunoscut. sper sa gasesc aici prietene noi ši sfaturi de la mamicile care au trait deja o experienta semanatoare.
    sper sa am timp sami dau ši eu cu parerea la subiectele de pe forum, cine sun administratori - felicitari ati facut un lucru extraordinar de bun cu saitul asta.
    va poop ši aveti grija de voi!
    Bine ai venit Selma .....numai ca nu ai voi sa faci publicitate la alt forum
    In rest e ok...cauta in Forum rubrica, care te intereseaza sau urmareste Ultimile discutii de pe prima pagina si posteaza acolo unde te intereseaza subiectul.

Floricica Avansata niconor's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.07.2009
    Postari in forum
    1.953
    Selma! Sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos!

cristina elena
    Guest
    Citat Postat de SelmaNuran Vezi mesajul
    ma nu mesc Selma Nuran am 24 ani R. Moldova, sunt muslima...
    muslima?!
    adica? musulmana ai vrut sa zici?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari