Ultimele discutii din forum
    kbianca
    Guest

Oare a coborat bebelusul ?

Simt miscarile beblusului in zona"pubiana" sau cum se numeste...inseamna ca o coborat...am 32 de saptamani ,,este bine daca coboara sau e prea repede :-??

Floricica Novice simonacio's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.08.2011
    Postari in forum
    564
    nu e prea devreme, si fetita mea a coborat devreme si cand trebuia sa nasc ea ar mai fi stat acolo. asa ca nu te ingrijora!

Moderator Floricica Debutanta snowdance22's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2010
    Postari in forum
    1.161
    si la mine a fost la fel, cam la 34 de saptamani... :) si la nastere nu vroia afara nicicum :))))) asta la 40 de saptamani si 5 zile!

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Asta e o urgenta, sa o postezi la Raspunde-mi acum?

Floricica Avansata ssinziana's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268
    Nu e prea devreme,dar dc nu te duci sa faci mai bine o ecografie?e cel mai bine si esti si tu sigura :) ,ca noi asa iti raspundem dar nu avem cum sa stim 100%

kbianca
    Guest
    Mi-e mi se pare o urgenta pentru ca e prima sarcina si nu stiu cu ce sa manca,,,dah cum sa ne punem zarzavaturile aia ii urgenta? :))si asa ceva se gaseste la urgenta ;)

kbianca
    Guest
    Apropo multumesc pentru raspuns :X saptamana viitoare merg la un ecograf>:D< vam pupaaaaaaaaaaaaaaaat

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Citat Postat de kbianca Vezi mesajul
    Mi-e mi se pare o urgenta pentru ca e prima sarcina si nu stiu cu ce sa manca,,,dah cum sa ne punem zarzavaturile aia ii urgenta? :))si asa ceva se gaseste la urgenta ;)
    Daca cineva nu se oboseste sa caute aria potrivita pentru a posta un subiect, inseamna ca nu trebuie nici tu sa o faci?

kbianca
    Guest
    Am cautat :( dah nu prea mam lamurit...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari