Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata adela05's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2011
    Postari in forum
    1.421

Nu mi s-au marit sanii in timpul sarcinii

Burtici, am si eu o dilema. Sunt insarcinata in 15 saptamani si nu mi s-au marit sanii. Poate doar foarte putin, dar nimic de luat in seama.
    E cazul sa ma ingrijorez? Are legatura laptele cu marimea sanilor??

Floricica Novice qwer1's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.12.2009
    Postari in forum
    597
    Buna, nici mie nu mi s-au marit cat am fost insarcinata, iar dupa ce am nascut nu stiam ce sa mai fac cu atata lapte :)) mi s-au infundat canalele de zeci de ori din cauza ca aveam prea mult, iar copilasul nu putea manca tot.
    Asa ca, stai linistita, nu are nicio importanta daca nu se maresc in timpul sarcinii.Odata ce bebelusul va incepe sa suga, laptele va tot veni.
    Sarcina usoara in continuare!

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    nici mie nu mi sau marit,stiu doar ca prin luna a 6a imi curgeau sanii,de ai fii jurat k o sa hranesc 5 copii,iar in luna a 7 erau imensi..degeaba nu am avut lapte decat cateva zile..asa ca nu iti face griji,si oricum e devreme.sarcina usoara

Floricica Novice georgiana20's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2010
    Postari in forum
    567
    Nici mie nu mi ai crescut sanii prea mult, ma dureau ingrozitor in primele lunii de sarcina, si la fel k si mada prin luna a 6-7 a inceput sa imi curga sanii , mai mereu dak nu puneam ceva, ma murdaream.Lapte nu cred k am avut dupa nastere ( am nascut prin cezariana) , eu simtindu-ma f rau ,au inceput cu biberonul si pe urma din anumit motiv medical sa hotarat sa nu alaptez asa ca nu pot sa imi dau exact cu parerea :(

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari