Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta lery's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.10.2009
    Postari in forum
    1.153
    hai sa ne cunoastem mamici noi pe forum cu bebici in burtici

incep acest subiect cu speranta sa intalnesc mamici mai noi intrate pe forum pentru ca mai pe toate pe care am intrat fetele se cunosc deja multe au nascut...cel putin unde ma incadram eu...asa ca poate aici putem sta si noi,cele noi de vorba!

Va pop pe toate si va astept sa vorbim!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Floricica Nou Venita adinagilda's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.12.2009
    Postari in forum
    1
    Buna fetelor as avea si eu o intrebare daca ma puteti ajuta , stie cineva cat se da la o cezariana ?

Floricica Nou Venita eleda's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.01.2010
    Postari in forum
    8
    Dai cat vrei si cat poti,am auzit ca unii au dat 300 de lei,altii 500,iar unii chiar 300 de euro,ceea ce mi se pare o mare prostie.Sunt de acord cu un mic onorariu acolo,dar sume de astea nu pot sa accept.Eu sunt o viitoare mamica de 32 de saptamani,voi naste tot prin cezariana si mai mult de 600 de lei nu am de gand sa dau pentru ca trebuie sa mai dai si la anestezist in jur de 150 de lei si la asistenta care se ocupa de copil o mica atentie ,deci mi se pare suficient ,ba chiar prea mult,parerea mea .Daca mai auzi si altceva sa-mi spui si mie ,eu asa am auzit.Ciao!

Membru inregistrat la
    07.10.2009
    Postari in forum
    1.153
    super!!! vad ca acum merge

Membru inregistrat la
    07.10.2009
    Postari in forum
    1.153
    si eu am cezariana am dat in jur de 500lei...atat am putut

6. load
    Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari