Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita RAMONA_RAMONA's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.07.2014
    Postari in forum
    5

Iritatiile inghinale in sarcina

Am o intrebare si eu dupa ce ma epilez cu lama ma irit si e destul de neplacut pentru ca fiind insarcinata merg la ginecolog destul de des .ce as putea sa fac?voi cum procedati ?

teodoraioana
    Guest
    Citat Postat de RAMONA_RAMONA Vezi mesajul
    Am o intrebare si eu dupa ce ma epilez cu lama ma irit si e destul de neplacut pentru ca fiind insarcinata merg la ginecolog destul de des .ce as putea sa fac?voi cum procedati ?
    Ramona draga, am aceeasi problema,eram obisnuita cu crema depilatoare dar acum nu mai pot folosii, de la lama fereasca Dzeu ce iritatii si bubite fac asa ca mi-am luat de la Braun, un trimmer micut pt zona inghinala care scurteaza la 0 parul doar ca efectul este de 1 zi ca dupa creste repede avand in vedere ca doar la suprafata il taie..
    daca vrei, hai in una din casutele de pe forum, suntem multe fete si oricand ai intrebari poti sa intrebi acolo. Fetele sunt f de treaba si te ajuta in orice problema. :-)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari