Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita claudyka's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.02.2011
    Postari in forum
    34

Intepaturi in sarcina

Buna ziua,de la ce poate fi aceste intepaturi??eu am 21 de saptamani si totul e bine pana acum,am facut toate analizele si ecografiile necesare,nu ma inteapa permanent,cand si cand simt.

floloredana
    Guest
    As fi vrut sa te ajut dar nu stiu.Poate intri pe forum la burticile de iarna-primavara( 2013-2014).Ele cu siguranta iti vor spune mai multe.Sunt fete amabile.

Membru inregistrat la
    09.02.2011
    Postari in forum
    34
    k,mersi frumos.:)am sa intru akolo ,sa vad daca s a confruntat cineva.

floloredana
    Guest
    Cu tot dragul!

sadia
    Guest
    Intepaturi in ce zona,burtica,ovare,..unde ?

Membru inregistrat la
    09.02.2011
    Postari in forum
    34
    in burtica da mai jos asa pe margini,ca si cum as avea niste crampe.....

Floricica Avansata dalicris's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.03.2011
    Postari in forum
    1.387
    Asa aveam si eu. Se 'largeste' musculatura, ca sa permita avansarea burticii. Oasele sufera si ele modificari, tot pentru a permite cresterea sarcinii. Nu sunt probleme.

Membru inregistrat la
    09.02.2011
    Postari in forum
    34

intepaturi

Citat Postat de dalicris Vezi mesajul
    Asa aveam si eu. Se 'largeste' musculatura, ca sa permita avansarea burticii. Oasele sufera si ele modificari, tot pentru a permite cresterea sarcinii. Nu sunt probleme.
    uite akm nu le mai sinm,eu sunt si la doua sarcina,si ma gandeam ca uterul meu si muschii sunt mai flexibili akm,da e bine ca akm e k,am facut si morfologia fetala si e totul bine.:)mersi frumos de raspuns.
    Multa sanatate la toata lumea :*:)

Floricica Nou Venita ALEBEL's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.09.2013
    Postari in forum
    3
    Si eu simt aceleasi intepaturi din cand in cand. Are sens explicatia ta, ma gandeam eu ca se produc ceva modificari in interior, sper sa nu uit sa-l intreb si pe medic atunci cand merg la control.
    Multumim de explicatie.

Floricica Nou Venita ALEBEL's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.09.2013
    Postari in forum
    3
    Citat Postat de dalicris Vezi mesajul
    Si eu simt aceleasi intepaturi din cand in cand. Ma gandeam ca se produc ceva modificari in interior. Explicatia ta are sens. Am sa-l intreb si pe medic cand voi merge la consult.
    Multumim, pentru explicatie.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari