Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita nicoteodor's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.01.2009
    Postari in forum
    33

Insarcinata la 23 de ani?

am 23 ani, sutn cu iubitul meu de 6 ani si un pic, ne iubim foarte mult, si ne dorim mutl un copil..e prea devreme? eu cred ca e cel mai furmos lucru intr-o relatie..

Floricica Avansata floro's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.10.2008
    Postari in forum
    1.872
    buna nico!
    aceeasi intrebare mi-am pus-o si eu!!sunt casatorita de 3 ani si am tot 23 de ani....si eu vreau bebe cu toate ca uneori am tendinta sa renut la acest gand din cauza necunoscutului si a ceea ce se paote intampla in viitor!
    23 de ani este o varsta buna pt a face un copil....dar copii nu vin cand vrem noi si vin cand vrea DD!

succes in planurile voastre!

Floricica Cu Vechime catanicegirl's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.11.2008
    Postari in forum
    6.985
    fetelor,eu tocmai am facut 23 de ani luna asta si am o fetita de 4 luni jumatate.ea e cel mai frumos lucru care mi s-a intamplat.si eu ma gandeam inainte ca poate sunt prea tanara,dar acum imi dau seama ca nu.nu regret o clipa macar ca am facut-o acum

Floricica Novice adinutzas's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.06.2008
    Postari in forum
    370
    Eu am nascut prima fetita la 23 de ani. Atunci mi s-a parut f. devreme, dar acum sunt tare mandra de ea. La 33 de ani am nascut cea de a doua fetita.Acum am doua fete frumoase , una de 11 ani si jumatate si una de 1 an si 3 lunitze si va spun, e minunat sa fii mamica asa de tanara.

Floricica Cu Vechime cristeepas's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2007
    Postari in forum
    6.010
    totul depinde de ceea ce simti tu. dak te simti cu adevarat pregatita pt a face un copil acum e ok. pt unii poate fi devreme, pt unii nu. depinde de cat de repede se maturizeaza fiecare si crede ca isi poate asuma o asemenea responsabilitate.

Floricica Veterana andreea_p's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.05.2008
    Postari in forum
    18.581
    si eu sunt cu iubitul meu de 6 ani,si sunt insarcinata!voi da nastere unui baietel in aprilie!poate lumea din jur zice ca este devreme,,,dar imi pot asuma responsabilitatea cresterii unui copil!

new sunshine
    Guest
    Sarcina usoara fetelor si daca asta va doriti inseamana ca va luati si responsabilitatea de a creste un bebe...cred ca daca sunteti tinere aveti si rabdare sa va jucati cu ei si sa va coborati la mintea lor...

Floricica Nou Venita anya0110's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.01.2009
    Postari in forum
    7
    Am 23 ani si imi doresc foarte mult sa raman insarcinta,dar nu prea am sanse deoarece sotul meu are un apetit sexual scazut. Ce pot sa fac ca apetitul sexual al sotului meu sa creasca,eventuale tratamente.Va multumesc!

new sunshine
    Guest
    Incearca sa creezi atmosfera romantica fara tv si fara alte lucruri care sa il distraga de la tine..dar mai intai voreste cu el si intraba-l daca si el isi doreste acest lucur,adica bebe

Floricica Cu Vechime flora73's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2008
    Postari in forum
    7.652
    eheheeeeeiiiiii unde-s vremurile de altadata de cand aveam 23 de ani.
    la 23 de ani zburam din floare in floare nici prin cap nu-mi trecea sa am familie.
    dar fiecare cum se simte pregatita....unele se simt pregatite la 18,19 ani de ce nu?

new sunshine
    Guest
    Uneori exista momente cand te simti pregatita uneori parca nu mai razbesti..trebuie foarte multa hotarare si putere ..cred eu

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari