Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita paulika's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.12.2009
    Postari in forum
    7
    buna dimi,sunt noua pe acest site am citit dialogurile voastre si mi se par interseante.am si o intrebare care ma nelinisteste e noraml ca in saptamna a 19 de sarcina sa mai ai greturi si sa vomiti dimineata,pot sa va spun ca in primul trimestru de sarcina nu am avut perobleme cu greturile decat de 2-3 ori.

Floricica Senior carla24's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2009
    Postari in forum
    3.005
    Buna Pulika si bine ai venit, sunt gravidute care au greturi si pana in luna a noua acum depinde de organism, dar nu cred ca e ceva anormal.

Floricica Nou Venita paulika's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.12.2009
    Postari in forum
    7
    multumesc de rapsuns,am vb si cu doctorita si me-a recomandat un regim mai vedem dupa aia.esti insarcinata sau ai deja bebe.

Floricica Novice ioana_dinu2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.01.2010
    Postari in forum
    433
    Si eu iti spun acelasi lucru, un regim adecvat si vitamine, eu pot sa zic ca de la elevit, nu am mai avut greturi si stari de voma! Am inteles ca dc nu iti trece de la elevit, poti incerca cu centrum materna, sper sa dea roade si la tine! ! ! Sarcina si nastere usoara!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari