Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mai2014's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.01.2014
    Postari in forum
    2

Cine are gynipral comprimate?

buna!

sunt insarcinata in 24 de saptamani si colul meu desi inchis, s-a scurtat foarte mult, am contractii, mult lichid amniotic si bebe este situat foarte jos. pana acum m-am tratat cu gynipral comprimate care a fost scos de pe piata dar pe care il mai aveam eu sau prietenele mele pe acasa. mai are cineva ceva stocuri pe acasa? bineinteles contra cost. va rog in caz ca mai aveti si nu il utilizati sa ma contactati. va multumesc din suflet!

Floricica Nou Venita danac78's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.03.2014
    Postari in forum
    1

am si eu nevoie de gynipral tablete

Citat Postat de mai2014 Vezi mesajul
    buna!

sunt insarcinata in 24 de saptamani si colul meu desi inchis, s-a scurtat foarte mult, am contractii, mult lichid amniotic si bebe este situat foarte jos. pana acum m-am tratat cu gynipral comprimate care a fost scos de pe piata dar pe care il mai aveam eu sau prietenele mele pe acasa. mai are cineva ceva stocuri pe acasa? bineinteles contra cost. va rog in caz ca mai aveti si nu il utilizati sa ma contactati. va multumesc din suflet!
    Ai reusit sa faci rost de comprimate? Daca da si ai vreo 2-3 pastile in plus te rog anunta-ma...ca si eu am mare nevoie
    ....iti multumesc

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari