Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita ralelen's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.08.2011
    Postari in forum
    3

Celule stem pentru viitoare mamici din Suceava

Salut. Sunt o graviduta si m-am decis sa recoltez celule stem pt copilul meu. Daca mai este cineva care vrea sa recolteze celule stem sa ia legatura cu mine pt ca exista o promotie de pe urma careia am iesi mai avantajos la pret
    Modificata de ralelen; 09.09.2011 la 12:31:17.

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Citat Postat de ralelen Vezi mesajul
    Salut. Sunt o graviduta din Suceava si m-am decis sa recoltez celule stem pt copilul meu. Daca mai este cineva din Suceava si vrea sa recolteze celule stem sa ia legatura cu mine pt ca exista o promotie de pe urma careia am iesi mai avantajos la pret
    Bine ai venit ralelen si sarcina usoara in continuare
    Povesteste-ne mai multe despre aceasta facilitate privind recoltarea de celule stem care vizeaza mamicile din Suceava, despre ce este vorba, in ce consta promotia si despre ce banca de celule stem este vorba.

Membru inregistrat la
    24.08.2011
    Postari in forum
    3
    Nu este vb despre o banca de celule stem din Suceava, ci de banca de la Cluj care are o promotie.

Numai bine!
    Sarcina usoara tuturor!
    Modificata de ralelen; 09.09.2011 la 12:27:23.

Floricica Nou Venita jojo24's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.07.2011
    Postari in forum
    19
    Despre ce este vorba, mai exact? Am o prietena in Suceava graviduta care ar vrea sa recolteze celule stem. Eu i-am recomandat banca la care am recoltat si eu, dar este in Bucuresti.. tu despre care vorbesti?
    Multa sanatate!

Floricica Senior je_ramy's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2011
    Postari in forum
    3.424
    Si eu sunt graviduta de Constanta si m-am decis sa fac recoltare si am de gand sa folosesc promotia. Nu stiu cat de mult avem voie sa vb aici despre banca respectiva, ma gandesc sa nu se considere ca facem publicitate. mamici care vor sa faca recoltarea gratuit pv sau mess je_ramy pt constanta si imprejurimi. Succes ralelem in gasirea gravidutelor!

Membru inregistrat la
    24.08.2011
    Postari in forum
    3
    Daca este cineva interesat sa recolteze cu banca din Cluj sa-mi scrie.

Sanatate multa!
    Modificata de ralelen; 09.09.2011 la 12:28:31.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari