Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664

Ce sfaturi v-au dat medicii ginecologi in legatura cu prelevarea celulelor stem?

Pe mine ambii medici m-au sfatuit sa fac prelevare de celule stem, adica mi-au recomandat sa fac asta, mana dreapta a medicului cu care am nascut mi-a spus chiar ca atunci cand ea a nascut nu se facea prelevare de celule stem din cordonul ombilical si ii pare rau ca nu a avut sansa sa faca asta atunci.

Pe voi ce v-au sfatuit medicii medicii ginecologi in legatura cu prelevarea celulelor stem?

Moderator Floricica Avansata Monica Eliza Rares's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    1.503
    Mai este un topic care exact despre asta vorbeste: Celulele stem.

Floricica Senior paulici's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2009
    Postari in forum
    3.046
    Cand am intreabat-o pe dna dr ce parere are (desi recunosc ca eram deja decisi sa recoltam) a spus ESTE O ASIGURARE DE VIATA PENTRU COPIL ... cuvintele mi-au ramas intiparite in minte iar aceste cuvinte au venit din adancul sufeltului ei ...

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Exact acelasi lucru mi l-a spus si mie si la fel mi-a ramas intiparit

Floricica Cu Vechime ioanabalescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523

Floricica Avansata oanamylove's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.01.2011
    Postari in forum
    1.399
    Vreau si eu sa stiu care sunt conditiile si costurile. Am inteles care e procedura dar cum trebuie facut acest contract? Prin medicul ginecolog sau trebuie sa caut eu firmele si sa discut direct cu ei?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari