Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita izzabelar's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.08.2013
    Postari in forum
    1

Exclamatie Cate saptamani de sarcina?

nu stiu sigur cate sapt de sarcina am...pe parcursul sarcinii am fost la vreo 4/5 ginecologi toti imi dau raspunsuri diferite.....difera timpul sarcini cu 1/2saptamani la fiecare ginecolog... acum dupa spusele ultimului as avea cam 38 de saptamani... apelez la voi pt ca poate si voi ati trecut prin asta si stiti sa imi raspundeti cu siguranta...
    mie ciclul menstrual nu imi venea regulat....uneori chiar si de doua ori pe luna...imi curgea f putin si ma tinea 2.3 zile... daca imi aduc aminte bine am avut ciclu pe data de 23 octombrie...pe urma pe 12 noiembrie stiu sigur..ma tinut 3.4 zile,,,iar in 15 decembrie am avut doar o zi de ciclu ....ma puteti ajuta cu niste raspunsuri va rog ,,,as vrea sa stiu cu aproximatie knd am ramas insarcinata...ps ...eu nu imi pot da seama pt ca eu si sotul meu nu ne protejam niciodata... va multumesc

Moderator Floricica Cu Vechime denyy10's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.07.2007
    Postari in forum
    5.777
    Mergi la un medic bun cu un ecograf performant si acela iti va spune varsta sarcinii,cu o eroare de cateva zile.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari