Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664

Idee Carucior Graco, Chicco sau Primii pasi?

Alegerea caruciorului este grea, asa cum am mai spus in alt topic, pentru ca viitorii parinti nu prea stiu ce si cum trebuie sa aleaga, ce si cum trebuie sa "stie sa faca" un carut samd. Dupa ce au aflat toate acesta, ramane intrebarea, ce firma sa ia? Printre cele mai cunoscute si mai apreciate se numara Graco, Chicco si Primii pasi.

Noi am ales foarte multe produse la la Primii Pasi si am fost foarte multumiti, de la tetine si biberoane pana la carutul timp umbrela pe care l-am achizitionat in primavara si care este foarte ok, este usurel, practic si are si un pret bun.

Voi ce carucioare recomandati de la Graco, Chicco sau Primii Pasi?

Floricica Debutanta yuxi's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2010
    Postari in forum
    1.074
    Noi am avut de la Graco Quattro Tour iar carutul sport de vara (si nu numai ) am avut (si inca mai traieste si serveste patria) Zapp, de la Quinny. Am fost super multumita de ambele carucioare, mai ales ca le-am folosit offroad la greu, si s-au dovedit foarte rezistente. Ca sa nu mai spun ca asta sport e minusculissim cand e strans. Deci pentru mine Graco ramane marca preferata, avem si scaunul de masina pt nou nascuti tot de la ei, au trecut doi copii prin el si inca arata foarte bine. Celelalte scaune sunt ambele de la Brevi.
    Modificata de yuxi; 13.09.2010 la 15:45:02.

Floricica Cu Vechime isaelena's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.11.2007
    Postari in forum
    6.011
    Noi am avut carucior de la Primii pasi, din acela in treprte si cu el am cumparat si scoica, era pachet carucior+scoica. Am fost si suntem inca f multumiti de el...la cat l-am trambalat si le la tara si pe la munte si pe strazile din Bucuresti saracul la 600 lei cat am dat la vremea respectiva a fost mult prea bun...nici nu ma astetam sa ne tina pana acum.

Moderator Floricica Cu Vechime larisa2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    inglesinna zippy !!! super ! e al treilea pe care l-am cumparat si am fost super multumita de el. extrem de usor de manevrat si asta a contat cel mai mult ca pt celelate doua mi-am mancat nervii, cu unul dintre ele cel putin daca vroiam sa plec si cu caruciorul dupa mine trebuia sa schimb masina, sa iau jeep-ul ca in a mea nu avea loc din cauza rotilor
    iar dintre cele 3 prefer graco fara nici o discutie

Floricica Nou Venita swluvm's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.10.2010
    Postari in forum
    13
    Dar asta de la Abc Design sau asta de la Britax ce parere aveti?.

Floricica Debutanta adrianarenata's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    999
    eu am avut carucior de la baby care si a am fos multumita de el a rezistat bine atat la drumusirle de oras cat si de tara, singura nemultumire cam greu!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari