Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata luyzza2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.07.2012
    Postari in forum
    1.415

Buna mamici si viitoare mamici

Sunt noua pe acest site si nu prea stiu cum sa postez un mesaj dar usor usor ma voi descurca...sunt o viitoare mamica ffff fericita maine implinim 14 sapt de sarcina si deja burtica devine vizibila de care sunt foarte mandra,bebele s-a lasat foarte mult asteptat cam vreo 2 ani dar D-zeu ne-a ajutat si a venit...orice sfat sau parere din partea voastra sunt bine venite...va pup pe toate

Floricica Avansata ssinziana's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2011
    Postari in forum
    1.268
    bine ai venit :*:*:*iti doresc sarcina usoara si frumoasa in continuare si sa dea Dumnezeu sa fie totul bine :*

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    singurul sfat este sa ai grija de tine si sa te bucuri de fiecare zii si sa profiti de libertatea care inka o mai ai...ca apoi...mai greu.felicitari si sarcina usoara,bb sanatos si nastere si mai usoara

Floricica Nou Venita Nikki's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.01.2012
    Postari in forum
    148
    Sarcina usoara !!! Sa fiti sanatosi !

Membru inregistrat la
    24.07.2012
    Postari in forum
    1.415
    va multumesc mult fetelor sa aveti bebei sanatosi

Floricica Novice mada10's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.06.2012
    Postari in forum
    319
    buna luyzza si eu sunt in aceiasi situatie ca tine numai ca noi avem 18 saptamani...iti doresc sarcina usoara...
    mai am o intrebare pentru celelalte mamici.....la cate saptamani pot vedea sexul bebelului ?...pentru ca suntem foarte curiosi

Floricica Debutanta iuliatudor27's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2011
    Postari in forum
    979
    Buna fetelor,

Sa aveti sarcini usoare si bebei sanatosi ca asta e cel mai important!
    Noi am vazut sexul in saptamana 17....stiu ca daca este baietel se vede mai repede...acum na...fiecare doctor cum se pricepe si fiecare bebe cand vrea sa arate:))

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    noua ni sa spus abia la 7 luni,si sa nascut la 8.asta e.am facut atatea ecografe dar nu se vedea,atatia bani aruncati

Floricica Debutanta nicodimionelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2010
    Postari in forum
    614
    mada10 ,mie dr mi-a zis pe la 17 sapt dar a zis ca nu este sigur....acum am facut 4d morfologie la 23 de sapt....si este baietel.....cand mi-a zis dr la 17 ca este posibil sa fie baiat eu speram sa fie totusi fata....dar este baiat...asta este sanatos sa fie....chear daca inca tanjesc dupa a doua fetita...ca una o am:)

Floricica Debutanta nicodimionelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2010
    Postari in forum
    614
    aaa acum mi-am adus bine aminte , am facut 4d la 12 saptamani pt dublu test la dr iosup si atunci mi.a zis ca este baiat ..... eu cred ca se vede si acum ..oricum trebuie sa faci morfologia peste cateva sapt...

Membru inregistrat la
    24.07.2012
    Postari in forum
    1.415
    mada sarcina usoara si tie si la toate fetele cu bebei in butici...eu sapt viitoare am control si noi speram sa stea bebe bine sa vada si mami ce este dar na...trebuie sa am noroc am o prietena care i-a spus doctora de la 13 sapt ca e baiat si baietel am nascut...depinde de norocul nostru

va pup pe toate

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari