Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita Adelyia's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.02.2014
    Postari in forum
    1

Am greturi si vars cat e ziua de mare, ce as putea sa iau???

Salut , ma numesc Elena, am 33 de ani si sunt insarcinata in 7 saptamani, imi este rau cat este ziua de lunga, inclusiv noaptea, spre dimineata... Lucrez pe yacht cu prietenul meu, si am ramas insarcinata , vrem bebele, ni-l dorim din tot sufletul, dar nu pot sa plec acasa decat in vreo 2-3 saptamani si as vrea sa stiu daca cineva poate sa ma ajute cu sfaturi, ce as putea sa iau sau sa fac, ca sa ma simt mai bine. Si am auzit ca daca versi si ai greturi asa de mari, o sa fie fata, este adevarat??? Va multumesc din suflet.

princess
    Guest
    Nu are legatura cu sexul copilului, eu m-am simtit asa si la fata si la baiat si cum nu mancam nimic, traiam cu perfuzii. Cel mai bun sfat iti poate da un ginecolog dupa ce te evalueaza...

Floricica Nou Venita Gabriella13's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.03.2014
    Postari in forum
    4
    Buna Adelyia, si eu tot 7 saptamani de sarcina am, si m-am confruntat cu aceleasi probleme.Am ajuns la perfuzii in cele din urma, pentru ca n am putut manca, si bea nimic. M-a ajutat insa apa plata cu lamaie. ...Sarcina usoara, si multa putere!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari