Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita catalina_200574's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.11.2009
    Postari in forum
    16
    Am 35 de ani si sunt insarcinata in 21 de saptamani si de aproximativ 2 luni au inceput sa imi apara multe lunite unele maro si altele rosii mici, inainte aveam alunite dar cred ca in ultimele 2 luni mi-au aparut peste 10 alunite.

Stie cineva care este cauza?

Sunt foarte stresata s anu fie canceroase, eu am pe corp inca 6 alunite una mai maricica cam cat o boaba de porumb , asa m-am nascut cu ea si alte mult mai micute, pe cea mare o am la subrat si am taiat-o cu lama cand aveam 14 ani, si o data anul trceut am atins-o putin, astept sa nasc cu bine is sa merg sa le scot ca sa nu se transforme in canceroase.

Am inteles ca daca nu isi schimba dimnesiunea nu ar fi asa de periculoase, dar tot imi este frica.

Oare alunitele au ceva legatura cu hormonii, eu din cauza sarcinii cu probleme am facut cam 14 saptamani tratament cu utrogestan 6 capsule pe zi.

Floricica Novice ioana_dinu2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.01.2010
    Postari in forum
    433
    Nu cred ca au legatura cu hormonii ca si eu am luat, pana la 20 de sapt si nu am avut aparitii noi de alunite. . .

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari