Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita rucss's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.05.2014
    Postari in forum
    2

Pe ultima suta de metrii cu sarcina

buna! eu sunt noua pe site si as dori sa vorbim despre ultimele saptamani de sarcina....cum va simtiti? ce simptome mai aveti? si tot asa....
    eu mai am 2 saptamani pana la DPN si asteptam...

Floricica Debutanta Morco's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.08.2012
    Postari in forum
    722
    buna rucss , ei ... ma simt multa :))) , merg ca o rata , cand stranut trebuie sa ma tin de "problema" :))) , obosesc foarte repede, dorm .. cam rau , dar dorm , ma doare spatele , mai nou , gleznele sunt un pic umflate , semn ca incep sa retin apa , uneori mai am pofte , ca de ex azi am vrut cioco de casa . Dar mergem inainte ...

Imi astept bebica pe 1 iunie , este fix ziua cand intru in 38 de saptamani. Deci mai e un pic...

Floricica Nou Venita rucss's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.05.2014
    Postari in forum
    2
    buna morco! sa inteleg ca astepti o fetita...felicitari!eu maine fac 38 de saptamani si nu mai am deloc rabdare....de dormit eu as dormi foarte bine daca nu as amorti ca stau pe aceeasi parte ca sa numa misc si sa simt ca trebuie sa merg la baie...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari