Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta georgiana mihai's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.03.2007
    Postari in forum
    628

O fi baiat sau fetita?

Topicul este raspuns la articolul Sexul copilului, oare e baiat sau fata?

[bebelus]cu puiul meu am avut toate sintomele care aratau ca va fii fetita si totus am nascut un baietel.nu cred ca te poti lua dupa diferite semne ,numai Dumnezeu decidece vei avea -fetita sau baietel.

Floricica Nou Venita craita's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.03.2007
    Postari in forum
    48
    si eu am toate simtomele ca va fi baiat.Vineri 30 martie vom afla.

Floricica Novice catalinastatica's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.02.2007
    Postari in forum
    481
    Sa ne spui si noua ce e cand afli.

Floricica Nou Venita manuelagabureanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.10.2007
    Postari in forum
    10
    am avut toate simtomele pt fetita si asa a fost.problema petelor o mai am si acum .stie cineva un remediu?
    manuela

Floricica Cu Vechime claudiadinu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2006
    Postari in forum
    8.772
    Si eu am avut simptomele pt baietel si baitel a fost.
    Dar cred ca a fost o coincidenta.....nu?

Floricica Avansata katalina's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.10.2007
    Postari in forum
    2.287
    eu inca nu am nascut si nu am avut deloc greturi ,dar se pare ca este fetitza ,asa ca se pare ca la mine nu se potriveste(poate am surpriza sa nasc baietel ,in acest caz va anunt)

Floricica Avansata loreley's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2008
    Postari in forum
    1.317
    buna!eu in momentul in care am aflat ca sunt insarcinata am stiut ca am baiat(nu stiu de ce)iar cand medicul mi-a confirmat am spus:"stiu" si ma intrebat de unde.am avut o presimtire,nu stiu.iar in legatura cu simptomele nu prea e adevarat:am o prietena care a nascut baiat si pe timpul sarcinii s-a patat rau pe fata(cica faci fata cand te patezi asa),iar eu m-am patat imediat dupa ce am nascut

Floricica Nou Venita mora's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.07.2008
    Postari in forum
    2
    buna .sincer nu stiu ce sa mai cred in legatura cu semne si cu parerea doctorilor de exemplu 24 de saptamani am fost la un doctor in cipru si cand am intrebat ce am mi sa spus ca baiat (parerea doctorului chiar exact asa un milion la suta este baiat)si in legatura cu greturi am avut primele 3 luni si pete nu miau iesit deloc dar acum este problema ca nu stiu ce sa mai cred ca am ajuns in tara si am fost la dc si mi-a spus invers ca am fata acum vreau sa fac o ecografie la un aparat mai performant poate am sa reusesc sa aflu sigur ce am :)

Floricica Cu Vechime alexanca's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.09.2008
    Postari in forum
    5.745
    Eu la prima sarcina nu am avut greturi si am nascut fata.Acum am vomat de cate 3-4 ori pe zi si am baiat.

Floricica Cu Vechime annee's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2008
    Postari in forum
    8.186
    Manuela este o crema la avon f buna zic eu ,mie acea crema m-a ajutat in privinta petelor k si mie mi-au aparut dupa ce am nascut.Mai poti merge si la Dermatolog sa iti faca o crema pt pete.Eu am rezolvat problema cu crema de la avon, nu mai stiu exact cum scria pe cutie.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari