Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita babybeautiful's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.08.2008
    Postari in forum
    41
    Dragi burtici, sunt o graviduta de 36 saptamani, si sunt tare mandra de bebelina mea!

Insa, pana cum, am luat in greutate ~25 kg; dupa grafice, m-am ingrasat ENORM.... voi ce spuneti? voi reusi oare sa mai ajung la greutatea mea initiala (60 kg.)?

Pana acum chiar nu mi-a pasat ca ma ingras: am zis ca bebitza sa fie sanatoasa, dar acum... incep sa ma cam gandesc cum o sa dau jos surplusul de kg...

pupici, si multumesc de sfaturi!

Floricica Senior robynely's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2008
    Postari in forum
    4.526
    buna burtica!iti doresc sa ai nastere usoara!vreau sa-ti spun ca m-am ingrasat pe timpul sarcinii cu 10kg.pana acum am reusit sa dau jos 12.am nascut normal si nu am alaptat de aceea am putut sa mai stau nemancata-glumesc,nici nu aveam timp sa mananc cand trebuia.stresul si grijile pe care ti le vei face te vor "ajuta" sa mai dai jos,nu-ti face probleme.intr-un an revii la silueta dinainte.sa speram.pupici.

Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    Babybeautiful, exista deja un subiect pe aceasta tema unde poti citi raspunsurile mai multor mamici. Iti voi lasa un link catre subiectul despre care vorbesc:

Greutatea in timpul sarcinii

Iti recomand sa continui discutia acolo!
    Acest subiect va fi inchis!
    Multumesc!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari