Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita florentina cos's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.01.2007
    Postari in forum
    87
    buna fetele

sunt o graviduta in 10 sapt si vroiam sa va intreb dc cunoasteti cazuri de fete gravidute care sa ia pastile pt depresie.

Floricica Nou Venita carmen.consuela's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.10.2008
    Postari in forum
    4
    si eu am facut depresi dar e cel mai bine sa vb cu medicul tau sa-ti dea ceva medicamente eu iau si acum calciu cu magneziu zinc si seleniu este si antidepresiv dar vb cu medicul tau e cel mai bine ..

Floricica Nou Venita bengulescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.07.2009
    Postari in forum
    1
    buna fetelor sunt noua printre voi...sunt gravida in 6 luni si pot sa spun k am niste nervi de vro 2 saptamani de nimik nu ma multumeste de fapt sunt crize de nervi.stiti daca il afecteaza pe bebeul meu:((?

Floricica Nou Venita alexralu's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2009
    Postari in forum
    5
    buna mamicilor..la fel sunt si eu.am doar 6 saptamani si sunt foarte nervoasa dar asta doar in prezenta prietenului meu..are un caracter ff urat..si tot timpul ne certam si devin si mai nervoasa...eu de 3 ani am probleme cu nervi...doctorul mia recomandat ceai de musetel dar nu prea ma ajuta... ce sa fac??

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari