Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita bubulina09's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.10.2009
    Postari in forum
    2

Cu bebe la solar!

Topicul este raspuns la articolul Cu bebe la solar!

buna seara, numele meu este Adina si sunt insarcinata in 5 saptamani dar intre timp nestiind ca sunt insarcinata mi-am facut dantura, am avut o, operatie la una din masele (rezectie)si mi s-a scos nervul la un dinte, mentionez ca am luat in jur de 6-10 pastile de nurofen plus, flonidan (am o intoleranta la xilina) 4 pastilute, am mers la solar, cat de daunatoare sunt toate acestea pt sarcina? Va multumesc anticipat.

Floricica Nou Venita bubulina09's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.10.2009
    Postari in forum
    2
    Am uitat sa mentionez ca mi s-au facut si 4 radiografii dentare (s-a folosit sortul de protectie). Va rog din suflet nu ocoliti intrebarea mea. Multumesc.

Floricica Nou Venita lauramn's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2009
    Postari in forum
    10
    sftaul meu este sa faci un eco... acum e o tehnologie foarte avansata si se pot vedea dinainte unele probleme la sarcina si se poate face o injectie anume pentru asa ceva... ai postat mejsaul acum o luna, ati crescut si mai mari :) sa dea domnu sa fie bine, sa fiti sanatosi si sa cresteti mari si sa te bucuri de bebitza, e cel mai frumos sentiment care poate exista.. sa ai grija de tine

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari