Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita raluccado's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2009
    Postari in forum
    5
    Unde as putea sa fac un Triplu Test si cam ce preturi se practica? Medicul meu este plecat din tara si inlocuitorul s-a ferit sa faca recomandari

Floricica Nou Venita ancad79's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.08.2009
    Postari in forum
    2
    Eu l-am facut acum 2 saptamani la Medlife sediul din str. Grivitei.A costat 130 ron. Acum nu stiu cat iti e de comod sa vii in Bucuresti, vad ca stai in Calarasi.

Floricica Cu Vechime fluturas's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.06.2007
    Postari in forum
    5.785
    Ti-a recomandat testul asta medicul?
    Eu l-am facut acum 3 ani de "capul meu" la Sanador,nu mai retin pretul...
    Pana sa-l fac ,dr. de acolo mi-a zis ca sigur o sa iasa pozitiv la mine datorita varstei,aveam 39 de ani... asa a fost...
    mi-a explicat ca e mai mult o chestie statistica decat medicala...iar bebelusul meu s-a nascut fara nici o problema!

Floricica Senior ruxidadi's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    4.586
    Si mie dr. mi-a zis ca triplul test are o marja de eroare destul de mare si ca nu mi-l recomanda avand in vedere ca am pana in 35 de ani si ca nu avem antecedente in familie.

Floricica Nou Venita bratumadalina's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.10.2009
    Postari in forum
    180
    buna fetelor am si eu o intrebare legata de triplul test...l-am facut si mi-a iesit risc crescut de defect de tub neural avetii idee ce inseamna asta?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari