Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata loreley's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2008
    Postari in forum
    1.317

Testul pentru aflarea sexului bebelusului din primele saptamani de sarcina

Topicul este raspuns la articolul Testul pentru aflarea sexului bebelusului din primele saptamani de sarcina

total gresit,eu cred ca oricare ar fi sexul copilului nu poti hotara tu daca traieste sau nu,la urma,urmei e copilul tau,sange din sangele tau.cum sa nu-l iubesti daca afli ca e fetita si nu baiat sau invers?un copil cand e dorit cu adevarat nu are importanta sexul lui,stii ca-i a tau si-l iubesti

Floricica Debutanta jeje's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.09.2008
    Postari in forum
    1.192
    EU MI-AS DORII SA SHTIU D LA 6 SAPTAMANI CE SEX ARE BEBE , DAR NU CA SA IL DAU AFARA DACA NU IMI CONVINE CI PENTRU CA MOR DE CURIOZITATE :d

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Eu, daca as mai ramane vreodata insarcinata, nu as vrea sa stiu sexul copilului pana la nastere. Mi-am dorit foarte mult o fetita si cand am aflat ca gemenii mei sunt baieti am plans 3 zile... Normal ca, atunci cand i-am vazut pt. prima oara, i-am iubit la fel de mult cat i-as fi iubit daca ar fi fost fete, chiar n-a mai contat ce erau. De-aia n-as mai vrea sa mai aflu dinainte (cred ca as innebuni sa alfu ca e baiat, cand eu mai am inca doi)...

Floricica Nou Venita 10stres's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.01.2010
    Postari in forum
    9
    Buna felicitari ptr gemeni sa-ti creasca mari si frumosi, eu sunt curioasa cand ai aflat ca sunt gemeni? daca vrei raspunde-mi.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari