Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mikky2731's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    10
    Buna. Ieri am intrat in a 6-a saptamana de sarcina. Maine am facut o programare la ecograf. O sa se vada ceva? Nu e prea devreme? Abia astept sa vad. Voi cand ati facut prima ecografie?

Floricica Avansata ancone's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.02.2008
    Postari in forum
    1.495
    Eu am facut prima eco la 4 sapt si 3 zile, iar dr a zis ca se vede ceva dar nu baga mana in foc si m-a chemat dupa o saptamana si s-a vazut foarte clar. Sarcina usoara in continuare si la termen si un bebe sanatos.

Floricica Nou Venita maya81's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.07.2009
    Postari in forum
    4
    sincer nu stiu cat de bine o sa se vada, dar sexul nu cred..in nici un caz..este mult prea mic..

Floricica Nou Venita elaq31's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2007
    Postari in forum
    130
    ha,ha.. nici nu il are format ca sa se vada.
    Dar stai linistita ca la 6 saptamani se vede si ai sa vezi ce bucurie mare ai sa ai.
    Si eu astazi merg desi am 5 saptamani si 2 zile. Va doresc o zi buna si sa aveti grija de voi.

JKL
    JKL este offline.
    Floricica Nou Venita JKL's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2009
    Postari in forum
    1
    mi-am facut eco la 5 sapt si la 7 sapt ...nu mi s-a vazut decat sacul yolk si o mica bobita ....maine intram in 8sapt..vreau sa ma tin sa fac un eco mai performant...in schimb sarcina isi spune cuvantu... dureri de spate chinuitoare,greturi matinale si o stare persistenta de oboseala ...ahhhh si niste sani durerosi la atingere...sper sa fie cu noroc si barza sa aduca o fetita [bebe de craciun]...Sarcina usoara si multa fericire ![pupici]

roxanaandreea
    Guest
    eu am facut prima eco la 11 saptamani deoarece m-am simtit foarte bine nu am avut nici un fel de problema deosebita si deaceea doctorul mi-a spus ca pot venii pe la 11 sapta (asteptam mai multe analize si a vrut sa ma scuteasca de un drum.
    A fost nemaipomenit, am fost amandoi si am facut cunostinta cu minunea noastra, daca ar fi fost dupa mine ma duceam in fiecare zi sa il vad pe micutul meu inotator, a dat un spectacol pe cinste la 11 saptamani

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari