Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita irene6's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.04.2009
    Postari in forum
    4
    Buna,trebuie sa fac amniocenteza care costa 1500 ron,acesti bani ii incaseaza laboratorul de analize,cu chitanta.Cat ar trebui sa ii dau medicului care imi va extrage lichidul amniotic?(e acelasi medic care imi urmareste sarcina si cu care voi naste)

Floricica Nou Venita adinar's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.06.2009
    Postari in forum
    1
    Eu am facut amniocenteza pe 25 mai la maternitatea giulesti,la docorul Albu Florian,m-a costat 1950.Are o mana f. buna,trebuie sa stai in pat maxim 3 zile ,totul a decurs normal.Daca vreti sa-l gasiti va las nr. de tel . si adresa clinici unde i-l mai puteti gasi: 0212114112 sau 0755050055 ,iar clinica se numeste Alcosan,str. barbu vacarescu nr.67.
    Sa nu va speriati,nu doare este ca o intepatura de ac, ca si cum ti-ar lua sange.

Floricica Avansata loriem77's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.08.2009
    Postari in forum
    1.716
    din cite stiu, amniocenteza este gratuita fiind inclusa in programele nationale de sanatate al femeii si copilului si anume in subprogramul de profilaxie si diagnostic pre- si postnatal al malformatiilor si/sau al unor afectiuni genetice.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari