Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita SimonaHreceniuc's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.04.2013
    Postari in forum
    3

Nelamurit Morfologia fetala

Buna mamici! Am si eu o intrebare, poate ma ajuta cineva...Am intrat in saptamana 21 de sarcina si sunt programata la morfologia fetala saptamana viitoare pana atunci ma pus sa iau o saptamana utrogestan de doua ori pe zi si nospa.nu inteleg de ce, pentru ca ma simt foarte bine, nu am dureri....nu stiu ce sa fac :(

Floricica Avansata dalicris's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.03.2011
    Postari in forum
    1.387
    Vrea doar sa fie sigur/a ca sarcina va continua sa se dezvolte corespunzator, atat. Astea doua se dau cand exista risc de desprindere placenta, sunt sangerari sau fatul pare mai mic decat ar trebui. Dar nu iti face griji, ti-ar fi spus, daca era ceva in neregula. E o asigurare in plus. Sarcina usoara.

sadia
    Guest
    Pai cam toate o facem......cati ani ai?Depinde foarte mult ce varsta ai si daca ai avut probleme in trecut....
    Sarcina usoara

Membru inregistrat la
    08.04.2013
    Postari in forum
    3
    multumes fetelor :).....eram un pic stresata k mi-a dat sa iau utrogestan,eu nu am avut sangerari si nici alte probleme...acu sunt mai linistita,mersi.Am 24 de ani si e primul bebelas :*

Membru inregistrat la
    08.04.2013
    Postari in forum
    3
    hello mami!am facut astazi morfofetala....multumesc lui Dzeu totul este in regula,o sa avem o fetita perfect sanatoasa :)...sincer dna doctor nu a fost prea vorbareata,nu avea chef sa imi explice....dar...bine ca e sanatoasa bebica,asta e important.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari